Tło strony

Diuna 2 - Data premiery, zwiastun, zapowiedzi oraz gdzie obejrzeć online?

Redakcja / 2024-02-12

Już wkrótce na ekranach pojawi się długo wyczekiwana kontynuacja serii Diuna. Sprawdź o czym będzie, kiedy i gdzie będziesz mógł ją obejrzeć.

Epicki sequel science fiction Diuna: Część Druga kontynuuje podróż Paula, tym razem z Chani i Fremen. W miarę jak dąży do zemsty na spiskowcach, którzy zniszczyli jego rodzinę, stara się zapobiec okropnej przyszłości, którą jedynie on może zmienić - stając do konfrontacji z Imperatorem Szaddamem IV. W obsadzie znaleźli się Timothée Chalamet jako Paul, Zendaya jako Chani, Florence Pugh jako księżniczka Irulan, Rebecca Ferguson jako Jessika, Christopher Walken jako Imperator i wielu innych świetnych aktorów. Do tej pory ukazały się trzy zwiastuny dla filmu Diuna 2. Ostatni przedpremierowy zwiastun filmu możesz obejrzeć już teraz:

Obejrzyj zwiastun Diuna 2

Diuna 2 - Data premiery

Ostatnie odliczanie trwa! Pozostało zaledwie kilka tygodni. Polska premiera filmu Diuna 2 planowana jest na dzień 15 marca 2024 roku.

Obejrzyj cały film Diuna 2 online

Film Diuna 2 będzie śledził kontynuację podróży Paula, teraz zjednoczonego z Fremen na Arrakis. Chłopiec staje się Mesjaszem nomadów na pustynnej planecie, na której występują gigantyczne dżdżownice, chroniące pewną substancję. Substancja ta zmienia ludzi w podróżników, mistyków i szaleńców. Jaką cenę zapłaci, by stać się nowym władcą ich wszechświata? Diuna: Część Druga, czyli Dune 2, ponownie reżyserowana jest przez uznawanego kanadyjskiego filmowca, Denisa Villeneuve'a, reżysera między innymi filmu Blade Runner 2049, oraz poprzedniej części Diuna. Cały film Diuna 2 online będzie można obejrzeć jakiś czas po premierze kinowej, na popularnych platformach vod.