Tło strony

Madame Web - zwiastun, data premiery i gdzie obejrzeć online?

Redakcja / 2024-02-12

Najnowsza premiera producenta Sony z uniwersum filmów Marvela to produkcja "Madame Web", oparta na postaci o tej samej nazwie, która zadebiutowała w komiksach w zeszłym stuleciu.

Madame Web opowiada historię pochodzenia jednej z najbardziej enigmatycznych bohaterek Marvela. Ten niesamowity thriller koncentruje się wokół Cassandry Webb, ratowniczki medycznej na Manhattanie, która posiada zdolność jasnowidzenia. Zmuszona do konfrontacji z odkryciami dotyczącymi swojej przeszłości, nawiązuje relację z trzema młodymi kobietami u których dostrzega niezwykłą przyszłość. Jest tylko jeden warunek... Muszą one do tej przyszłości dożyć.

Obsada filmu

W obsadzie filmu znajdziemy wielu świetnych aktorów, między innymi: Dakota Johnson, Isabela Merced, Sydney Sweeney, Emma Roberts, Celeste OConnor, Tahar Rahim, Adam Scott i wielu innych.

Zwiastun filmu

Zwiastun Madame Web został opublikowany w serwisie YouTube, możesz go obejrzeć poniżej:

Obejrzyj zwiastun filmu Madame Web

Data premiery i gdzie obejrzeć film Madame Web online?

Data premiery filmu Madame Web w Polsce planowana jest na dzień 16 lutego 2024 roku. Niedługo po tym cały film Madame Web online będzie można obejrzeć na popularnych platformach vod online.