Tło strony

Minionki 4 już w tym roku! Data premiery, zwiastun i zapowiedzi

Redakcja / 2024-02-03

Czwarta część kultowej serii filmów z Gru i Minionkami zawita na ekrany już w tym roku. Co wiemy o nadchodzącej premierze i kiedy możemy wybrać się do kin?

Gru i Minionki: Pod przykrywką, czyli czwarta część popularnej na całym świecie serii filmów z rozrabiającymi Minionkami zawita na ekranay już w tym roku. Gru i jego Minionki wracają do kin w nowej przygodzie, równie szalonej jak zawsze. Illumination i Universal Studios potwierdziły, że hitowa seria wkrótce doczeka się nowej częśći.

W 2010 roku poznaliśmy Gru oraz trzy dziewczynki, które zdobyły serca widzów: Margot, Edith i Agnès. Odkryliśmy także te małe, żółte stworzenia, mówiące niezrozumiałym, ale zabawnym bełkotem, które szybko stały się światowym fenomenem - mowa oczywiście o Minionkach.

Dwanaście lat później mamy pięć filmów z serii przygód Minionków: Minionki (2015), Jak ukraść księżyc (2010), Minionki rozrabiają (2013), Gru, Dru i Minionki (2017), Minionki: Wejście Gru (2022).

Na chwilę obecną niewiele wiadomo na temat fabuły kolejnego filmu od Illumination Entertainment. Chris Renaud, który pracował już nad dwoma pierwszymi filmami z sagi, jest odpowiedzialny również za czwartą odsłonę. Scenariusz napisał założyciel Illumination, Mike White. Gad Elmaleh ponownie użyczy głosu Gru. W wersji oryginalnej główną rolę odgrywa aktor Steve Carrell.

Kiedy premiera Minionki 4?

Data premiery filmu Minionki 4 szacowana jest na dzień 4 lipca 2024 roku. Na premierę czekają fani serii na całym świecie. Po premierze film cały film Minionki 4 będzie dostępny również do obejrzenia online.

Obejrzyj zwiastun Gru i Minionki: Pod przykrywką