Tło strony

Nie wiesz co obejrzeć? Ta aplikacja pomoże Ci znaleźć film lub serial

Redakcja / 2023-08-10

Masz tak czasem, że chciałbyś obejrzeć jakiś ciekawy film lub serial, ale nie wiesz jaki? Z pomocą przychodzi aplikacja Filmer, dzięki której znajdziesz coś ciekawego do obejrzenia.

Listy tematyczne filmów

W aplikacji znajdują się rozbudowane listy tematyczne z filmami. Znajdziesz tam między innymi:

  • Filmy na wieczór
  • Filmy gangsterskie
  • Filmy detektywistyczne
  • Filmy zagadkowe
  • Filmy o muzyce Hip Hop
  • Filmy o miłości
  • Filmy o kosmosie
  • Najlepsze animacje
  • Filmy familijne

Część list jest dostępna również na naszej stronie internetowej w zakładce listy tematyczne, jednak ich ilość jest ograniczona. Zainstaluj aplikację za darmo, aby otrzymać dostęp do ponad 50 list tematycznych z filmami do obejrzenia.

Wylosuj film lub serial do obejrzenia

W aplikacji znajdziesz funkcję losowania filmów i serili. Ograniczoną wersję znajdziesz w zakładkach losuj film oraz losuj serial. Funkcje losowania na naszej stronie są jednak ograniczone, aby dobrać kryteria filmów, które mają być wylosowane, skorzystaj z filtrów dostępnych w aplikacji. Możesz ją pobrać za darmo.

Wylosuj film lub serial do obejrzenia

Znajdź podobny film

Obejrzałeś właśnie jakiś świetny film i szukasz czegoś podobnego? Aplikacja Filmer posiada specjalny algorytm rekomendacji podobnych filmów. Wystarczy, że wybierzesz film, który Cię interesuje i klikniesz w przycisk "Zobacz podobne filmy". Aplikacja dobierze filmy na podstawie wielu kryteriów, takich jak gatunek, temat kraj produkcji, rok produkcji i inne. Możesz również znaleźć podobny serial – działa to na tej samej zasadzie.

Sprawdź kolejność oglądania serii filmowej

Chcesz sprawdzić w jakiej kolejności obejrzeć serię filmową, np. Szybcy i Wściekli albo Harry Potter? Podaj nazwę serii w specjalnej wyszukiwarce serii filmowych, a otrzymasz listę filmów wchodzących w skład tej serii w kolejności chronologicznej. Ułatwi Ci to zapoznanie się z daną serią filmową w odpowiedniej kolejności.

Sztuczna inteligencja pomoże Ci znaleźć film

Aplikacja posiada specjalną funkcję, która dobiera filmy na podstawie Twoich wcześniejszych wyborów. Wejdź w zakładkę "Co obejrzeć" w aplikacji, aby skorzystać z tej funkcji. Algorytm działania jest dość skomplikowany i opiera się na analizie Twoich wyborów uwzględniając między innymi gatunki oraz tematy wybranych lub odrzuconych przez Ciebie produkcji.

Przebitki z filmów pomogą Ci znaleźć idealny film do obejrzenia

Obejrzyj przebitki z filmów

Po wejściu w dany film, oprócz podstawowych informacji o nim, takich jak gatunek, kraj produkcji, rok powstania, czy też skrócony opis, możesz obejrzeć przebitki z danego filmu. Ten system sprawia, że bardzo szybko możesz podjąć decyzję, czy dany film jest warty obejrzenia i czy jest on odpowiedni dla Twojego nastroju oraz klimatu.

Dodawaj filmy i seriale do swojej listy

Po znalezieniu ciekawego filmu, nie musisz już robić zrzutów ekranu. Kliknij na przycisk Dodaj do listy, aby szybko dodać dany film lub serial do Twojej własnej listy filmów i seriali, którą zawsze będziesz miał pod ręką. W ten sposób możesz szukać ciekawych produkcji, a następnie, gdy zechcesz którąś z nich obejrzeć, będą one wszystkie w jednym miejscu.

Twoja podręczna baza filmów i seriali

Z aplikacji możesz skorzystać z każdego miejsca i o każdej porze, a co najlepsze - jest ona darmowa. Przeszukuj ogromną bazę filmów i seriali korzystając z specjalnie dobranych filtrów takich jak "Wybierz tylko dobrze oceniane filmy", albo "Wybierz tylko filmy po 2020 roku". Dzięki tej aplikacji, nie będziesz już sobie zadawał pytania "Co obejrzeć".

Pobierz za darmo

Aplikację możesz pobrać w 100% za darmo z popularnej platformy Google Play, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo danych i komfort wdrażania nowych aktualizacji. Możesz również zapoznać się z polityką prywatności, która odkryje przed Tobą wszelkie wątpliwości co do przetwarzania danych w aplikacji.

Pobierz aplikację Filmer za darmo