Tło strony

Road House, czyli Wykidajło 2 - Wszystko co musisz wiedzieć o filmie i gdzie obejrzeć go online

Redakcja / 2024-02-15

Film Road House z 2024 to sequel popularnego filmu Wykidajło z 1989 roku. Sprawdź fabułę filmu, obejrzyj zwiastun i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film online.

Jeśli chodzi o kultowe filmy z lat 80 " Wykidajło" z 1989 roku to prawdziwa perełka. Główną rolę grał w nim Patrick Swayze jako Dalton, mężczyzna z tajemniczą przeszłością, który zostaje zatrudniony do ochrony klubu w Jasper, Missouri, o nazwie Double Deuce. Dalton szybko okazuje się być człowiekiem z krwi i kości, nie bojącym się stawić czoła żadnemu mężczyźnie, w tym Bradowi Weasleyowi (Ben Gazzara), miejscowemu bossowi przestępczemu i magnatowi biznesowemu, który nie cofnie się przed niczym, aby wypędzić Daltona z miasta.

Data premiery

Po 35 latach wreszcie nadchodzi remake. Premiera filmu "Road House" w Polsce planowana jest na dzień 8 marca 2024 roku, a jego reżyserem będzie Doug Liman. W roli głównej zobaczymy Jakea Gyllenhaala jako Daltona, podczas gdy celebryta Conor McGregor zagra kluczową, jeszcze nieujawnioną rolę.

Fabuła filmu

Fabuła filmu ma odpowiadać fabule poprzedniej odsłony. Były zawodnik UFC podejmuje pracę w klubie na Florydzie, w którym to będzie musiał stawić czoła między innymi przestępcom, gangsterom i natarczywym klientom klubu. Chociaż wątpliwym jest, czy nowa odsłona "Road House" powtórzy mieszankę scen walki i roznegliżowanych scen, które uczyniły oryginał z Patrickiem Swayzeem uwielbianym klasykiem, kombinacja Jakea Gallenhaala i Conora McGregora może okazać się idealnym zagraniem twórców filmu. To wszystko, co na ten moment wiemy na temat remakeu "Road House".

Zwiastun filmu i gdzie obejrzeć Road House online

Zwiastun filmu Road House jest dostępny na platformie YouTube: obejrzyj zwiastun Road House. Cały film Road House online będzie można obejrzeć niedługo po premierze na znanych platformach VOD np Prime Video