Tło strony

Terrifier 3 - Wszystko, co musisz wiedziec o filmie i gdzie obejrzeć go online

Redakcja / 2024-02-17

Już wkrótce maniakalny klaun powróci jako słynny morderca w trzeciej części franczyzy Terrifier. Sprawdź informacje o najnowszej odsłonie popularnej serii filmów i sprawdź gdzie obejrzysz go online.

Od premiery pierwszego filmu w 2018 roku, który miał budżet zaledwie 35 000 dolarów, film stał się kultowym klasykiem wśród fanów niezależnych horrorów ze względu na intrygującą fabułę i użycie ciekawych efektów specjalnych. Popularność i sukces pierwszego filmu skłoniły do realizacji Terrifier 2, z dużo większym budżetem. Druga część została w dużej mierze sfinansowana przez pojedyńczych inwestorów (crowdfunding). Dzięki wielu inwestorom, Damien Leone (reżyser) był w stanie pozyskać ponad 250 000 dolarów od prywatnych inwestorów.

Trzecia część franczyzy, Terrifier 3, została oficjalnie potwierdzona i jest w fazie produkcji i przygotowań. Dokładna kwota jaka zostanie wydana na film nie została jeszcze ujawniona, ale Priscilla Smith, założycielka The Coven, francuskiej firmy dystrybucyjnej, oraz producent wykonawczy, oświadczyła, że będzie to imponująca kwota. Do filmu powrócą jako producenci Lisa Falcone i Phil Falcone, którzy pełnili funkcję producentów wykonawczych w poprzednich dwóch częściach. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o nadchodzącym filmie Terrifier 3!

Obejrzyj zwiastun filmu Terrifier 3

W internecie pojawił się trailer najnowszej odsłony serii Terrifier, w którym pojawia się dobrze znany już widzom klaun morderca. Zwiastun możesz obejrzeć online w serwisie YouTube:

Obejrzyj zwiastun Terrifier 3

O czym Będzie Terrifier 3?

Szczegóły dotyczące dokładnej fabuły są na razie trzymane w tajemnicy. Jednakże, jak ujawniono na pierwszym plakacie filmu oraz w zwiastunie, Terrifier 3 będzie osadzony w okresie świątecznym. W wywiadzie dla Variety, Leone ujawnił, że wiedział, jaki będzie Terrifier 3, mniej więcej w tym samym czasie, kiedy pisał Terrifier 2: "Gdy tylko zrozumiałem, jaka jest druga część, wiedziałem, że będzie to przynajmniej trylogia, więc nad tym pracowałem od momentu ukończenia drugiej dzęści. Nawet podczas pisania drugiej części, miałem już napisane niektóre sceny na potrzeby trzeciej tzęści, ponieważ wiedziałem, dokąd to zmierza."

Data premiery i gdzie obejrzeć Terrifier 3 online?

Premiera filmu Terrifier 3 planowana jest na dzień 25 października 2024 roku. Cały film Terrifier 3 online będzie można obejrzeć na popularnych serwisach streamingowych niedługo po premierze filmu.