Żużel cały film online

Żużel (2020) • Cały Film • Gdzie obejrzeć?

4.6 (1331 ocen)
1h 48min

Mistrz motocyklowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, „zwyczajny”, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Tomasz Ziętek jako Lowa

Tomasz Ziętek

Lowa

Jagoda Porębska jako Roma

Jagoda Porębska

Roma

Paweł Wilczak jako Papa

Paweł Wilczak

Papa

Mateusz Kościukiewicz jako Riczi

Mateusz Kościukiewicz

Riczi

Żaneta Łabudzka

Matka Lowy

Karolina Gołębiowska

"Dzidzia"

Tadeusz Kostro

"Cukier"

Łukasz Kaczmarek

"Dzikus"

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Żużel - Niesamowita historia mistrza motocyklowego

Żużel, cały film, to niesamowita opowieść o mistrzu motocyklowym Lowie (Tomasz Ziętek). Film, który ukazuje świat żużlowej rywalizacji, przyciąga uwagę zarówno fanów sportu, jak i osób zainteresowanych pięknem kinematografii. To historia pełna pasji, emocji i rywalizacji, która poruszy każdego widza.

Niezwykłe życie mistrza na torze i poza nim

Żużel cały film lektor pl online zabiera nas w podróż po życiu Lowy. Młody mistrz motocyklowy jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru, w tym tajemniczego ulubieńca publiczności - Marka (Mateusz Kościukiewicz). Energetyczny, pełen życia, „zwyczajny” chłopak ma frajdę z życia i wszystkiego, co robi.

Jednak pod powierzchnią uśmiechu i nieustępliwości skrywają się codzienne zmagania z własnymi lękami i obawami. Mistrz motocyklowy musi stawić czoło widmu kontuzji i wypadków na żużlowych torach. Tłem dla tej niesamowitej historii jest nie tylko sportowa rywalizacja, ale także osobiste wyzwania, które stają na drodze do spełnienia swoich marzeń.

Dramat, romantyzm i pełne napięcia żużlowe emocje

Żużel, cały film, jest nie tylko pełnym dramatyzmu obrazem sportowej walki, ale także historią miłosną. Romantyczne wątki splatają się z opisem upadków i triumfów mistrza motocyklowego. Reżyserska wizja Doroty Kędzierzawskiej pozwala nam przenieść się w sam środek trwającej rywalizacji i poczuć emocje towarzyszące zarówno zwycięstwom, jak i porażkom.

Polski żużel to temat, który porusza miliony serc narodowych fanów. Ten film oddaje hołd nie tylko dla samego sportu, ale także dla ludzi zmagających się z własnymi słabościami i dążących do osiągnięcia swoich celów. Żużel to pełna pasji podróż przez świat, który z pewnością trafi do każdego widza.

Warto obejrzeć Żużel cały film lektor pl online

Ocena użytkowników niezwykle wysoka - 4.6 na 10. To potwierdzenie, że film Żużel porusza i angażuje widzów. Biorąc pod uwagę reżyserię Doroty Kędzierzawskiej oraz znakomitą grę aktorską, nie ma wątpliwości, że jest to pozycja, której warto poświęcić swój czas.

Żużel to nie tylko historia sportowej rywalizacji, ale także opowieść o sile ludzkiego ducha i możliwościach, które drzemią w nas samych. Oglądając ten film, każdy będzie mógł wczuć się w emocje, które towarzyszą mistrzom motocykli na torze. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem ścigania się po torze, czy też nie, Żużel cały film lektor pl online to produkcja, która z pewnością zostanie na długo w Twojej pamięci.

Oceń film

Ocena: 4.6 Liczba głosów: 1331

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy