Tło strony

Ania (2022) • Cały Film • Oglądaj Online

7 (6954 ocen)
1h 27min

Inspirująca historia aktorki Ani Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Jest to film dokumentalny zbudowany z wywiadów oraz niepublikowanych dotąd materiałów z prywatnych archiwów, dzięki którym możemy zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy życiem zawodowym…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Anna Przybylska jako Self (archive footage)

Anna Przybylska

Self (archive footage)

Krystyna Przybylska jako Self

Krystyna Przybylska

Self

Jarosław Bieniuk jako Self

Jarosław Bieniuk

Self

Oliwia Bieniuk jako Self

Oliwia Bieniuk

Self

Szymon Bobrowski jako Self

Szymon Bobrowski

Self

Katarzyna Bujakiewicz jako Self

Katarzyna Bujakiewicz

Self

Anna Dereszowska jako Self

Anna Dereszowska

Self

Jan Englert jako Self

Jan Englert

Self

Gatunek

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Historia pełna pasji i determinacji

Ania to film dokumentalny, którego akcja rozgrywa się w 2022 roku. Opowieść ta oplata życie pełne pasji i determinacji Ani Przybylskiej - odważnej i kochającej życie aktorki z Gdyni. Przez cały film towarzyszymy jej w spełnianiu marzeń i codziennych wyzwaniach. To niezwykłe dzieło filmowe łączy wywiady z artystką oraz unikalne, dotąd niepublikowane materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym ukazuje się nam portret kobiety, która potrafi utrzymać równowagę między życiem zawodowym a osobistym.

Ania cały film - podróż przez emocje

Ten film dokumentalny daje nam możliwość odkrycia nie tylko świata Ani Przybylskiej, ale także głębi jej emocji. Widzowie zostają wciągnięci w podróż przez różnorodne uczucia, które towarzyszą tej wyjątkowej aktorce. Przez cały film możemy obserwować jej radość, smutek, triumfy, porażki i nadzieję. To autentyczne doświadczenia, które dotykają serca i inspirują do dążenia do spełnienia swoich własnych marzeń.

Siła kobiecej determinacji

Ania to film, który ukazuje siłę i determinację kobiety, która nie boi się stawiać czoła wyzwaniom. Przesłanie tego dzieła jest jasne - każdy może osiągnąć sukces, jeśli tylko posiada mocną wolę i wiarę we własne możliwości. Ania w swojej niezłomności staje się wzorem do naśladowania dla innych kobiet, inspirując ich do walki o swoje marzenia i nieustannego dążenia do realizacji swojego potencjału.

Ania - film jako hołd dla gigantem kina

Ten film dokumentalny nie tylko pozwala nam zajrzeć w świat Ani Przybylskiej, ale również jest hołdem dla całej polskiej kinematografii. Twórcy nie zapominają o historii tego przemysłu i ukazują nam wyjątkową perspektywę na twórczość Ani oraz jej wkład w rozwój polskiego kina. Przez cały film dostrzegamy, jak ważną i inspirującą postacią stała się dla przemysłu filmowego w Polsce, stając się jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów naszego kraju.

Doceniony przez publiczność

Ania to film, który zyskał uznanie i pozytywne oceny od użytkowników. Zdobył on ocenę 7,0 na 10, co świadczy o tym, że historia Ani Przybylskiej wciąga i przemawia do widzów. Niezwykła opowieść o jej życiu zawodowym i osobistym porusza najgłębsze struny emocji, czyniąc ten film dokumentalny unikalnym i wartościowym doświadczeniem kinowym.

Ania - film, który inspirował i wzruszał

Ania to nie tylko film dokumentalny, ale też uczta dla zmysłów. To inspirująca i wzruszająca opowieść o niezłomności, marzeniach i siłach, które skrywają się wewnątrz każdego z nas. Przez cały film towarzyszymy Ani na jej fascynującej drodze, a wraz z nią doświadczamy trudnych chwil, triumfów i odkrywamy potencjał, jaki kryje się w ambitnych ludziach. Ania to film, który bawi, wzrusza i motywuje do działania - niezwykłe doświadczenie, które warto przeżyć.

Oceń film

Ocena: 7 Liczba głosów: 6954

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy