Tło strony

Biedne istoty (2023) • Cały Film • Oglądaj Online

6.3 (1212 ocen)
2h 21min

Młoda kobieta zostaje przywrócona do życia przez ekscentrycznego naukowca.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Emma Stone jako Bella Baxter

Emma Stone

Bella Baxter

Mark Ruffalo jako Duncan Wedderburn

Mark Ruffalo

Duncan Wedderburn

Willem Dafoe jako Godwin Baxter

Willem Dafoe

Godwin Baxter

Ramy Youssef jako Max McCandles

Ramy Youssef

Max McCandles

Christopher Abbott jako Alfie Blessington

Christopher Abbott

Alfie Blessington

Suzy Bemba jako Toinette

Suzy Bemba

Toinette

Jerrod Carmichael jako Harry Astley

Jerrod Carmichael

Harry Astley

Kathryn Hunter jako Swiney

Kathryn Hunter

Swiney

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Odkryj nowe oblicze fantastyki w filmie "Biedne istoty"

Odświeżającym podejściem do gatunku science fiction jest najnowsze dzieło reżyserskie Yorgosa Lanthimosa, zatytułowane "Biedne istoty cały film". Film ten, będący mieszanką romantyzmu i komedii, przenosi widzów w intymny świat głównej bohaterki - młodej kobiety, której losy odmienia spotkanie z ekscentrycznym naukowcem. Ukazując jej niezwykłą podróż w ramach filmu, "Biedne istoty" łączą w sobie elementy fantastyczne z subtelnymi niuansami emocjonalnymi, prezentując jednocześnie brawurowe wykonanie aktorskie na tle brytyjsko-amerykańskiej produkcji. Ekranizacja ta, zasługująca na ocenę 6.3 na 10 wśród krytyków i użytkowników, wyróżnia się na tle innych dzieł science fiction swoim oryginalnym podejściem i wyjątkową narracją.

Znajdź "Biedne istoty" online - wersja w najwyższej jakości

Dla fanów kina o wysokiej rozdzielczości, poszukiwanie filmu "Biedne istoty gdzie obejrzeć" znajdzie swój finał w opcji online, umożliwiając odbiorcom zagłębienie się w historię pełną napięcia w komfortowych warunkach domowego zacisza. Decydując się na obejrzenie "Biedne istoty", zapewniamy sobie nie tylko doskonałe doświadczenie kinowe, ale także możliwość zanurzenia się w świat wysokiej jakości obrazu – "Biedne istoty 1080p pl". W dobie cyfrowej dystrybucji filmowej, miłośnicy kinematografii ceniący zarówno treść, jak i formę prezentacji filmu, mogą liczyć na pełną satysfakcję z seansu, który dostarczy im nie tylko rozrywki, ale również pouczających treści zawartych w brytyjsko-amerykańskiej produkcji, która zdobywa serca widzów na całym świecie.

Yorgos Lanthimos przedstawia unikatowe spojrzenie na Science Fiction

Twórca tak wyjątkowych dzieł, jak "Lobster" czy "Faworyta", Yorgos Lanthimos, tym razem zaprasza widzów do odkrycia "Biedne istoty" – filmu, który jest świadectwem jego unikatowego spojrzenia na połączenie nauki z emocjami. W tej "Biedne istoty cały film pl" opowieści, Lanthimos bierze na warsztat zarówno elementy romansu, jak i humoru, tworząc kompozycję, która wykracza poza standardowe ramy gatunku science fiction. Ukazując proces "przywracania do życia" głównej postaci filmu, reżyser wprowadza nas w wirtuozową podróż przez zakamarki ludzkiej duszy i możliwości, jakie są w stanie otworzyć nowoczesne technologie, jednocześnie zachowując lekkość narracji charakterystyczną dla najlepszego kina rozrywkowego.

Odśwież twój wieczór filmowy z "Biedne istoty" – Romans w nowoczesnym wydaniu

Pragnąc oderwać się od codzienności i zanurzyć w świat pełen miłości, nauki oraz humoru, sięgnij po "Biedne istoty caly film pl", który dostarczy ci wszystkich tych emocji z nutą nowoczesności. Film "Biedne istoty", to niezapomniana podróż do serca i umysłu głównej bohaterki, gdzie miłość splata się z nauką w nieoczekiwanych, często zabawnych sytuacjach. To romans zainspirowany możliwościami, jakie stawia przed nami przyszłość, a zarazem utrzymany w konwencji lekkiej komedii, pozwalającej na moment zapomnienia o szarej rzeczywistości. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gatunku romans, czy preferujesz kino science fiction z elementami komedii, "Biedne istoty" oferują rozrywkę na najwyższym poziomie w wydaniu brytyjsko-amerykańskim.

Oceń film

Ocena: 6.3 Liczba głosów: 1212

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy