Tło strony

Chłopi (2023) • Cały Film • Oglądaj Online

9 (3208 ocen)
1h 54min

Wiejska dziewczyna Jagna, mimo miłości do jego syna Antka, zmuszona jest poślubić znacznie starszego, zamożnego rolnika Borynę. Z czasem Jagna staje się obiektem zazdrości i nienawiści mieszkańców wioski i musi walczyć o zachowanie swojej niezależności.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Kamila Urzędowska jako Jagna Paczesiówna

Kamila Urzędowska

Jagna Paczesiówna

Robert Gulaczyk jako Antek Boryna

Robert Gulaczyk

Antek Boryna

Mirosław Baka jako Maciej Boryna

Mirosław Baka

Maciej Boryna

Ewa Kasprzyk jako Dominikowa

Ewa Kasprzyk

Dominikowa

Sonia Mietielica jako Hanka Borynowa

Sonia Mietielica

Hanka Borynowa

Andrzej Konopka jako Mayor Piotr

Andrzej Konopka

Mayor Piotr

Małgorzata Kożuchowska jako Organist's Wife

Małgorzata Kożuchowska

Organist's Wife

Sonia Bohosiewicz jako Mayor's Wife

Sonia Bohosiewicz

Mayor's Wife

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Jeżeli szukasz wciągającej produkcji, która przeniesie Cię w głąb polskiej duszy i historii, "Chłopi" cały film z 2023 roku, będzie wyborem doskonałym. Prezentujemy dramat, który dzięki swojemu historycznemu i romantycznemu zabarwieniu pozwala widzom na pełne zanurzenie się w realiach wiejskiego życia początku XX wieku. Reżyseria, którą podjęli się DK Welchman oraz Hugh Welchman, zyskuje uznanie widzów, co potwierdza wysoka ocena użytkowników wynosząca 9.0 na 10. Oparta na klasycznej literaturze historia Jagny, kobiety zmuszonej do poślubienia zamożnego rolnika Borynę, podczas gdy jej serce należy do Antka, przypomni klasykę w nowoczesnym wydaniu z "Chłopi cały film pl" na czele.

Polski dramat w doskonałej odsłonie - Obejrzyj "Chłopi" Online

Jeżeli poszukujesz miejsca, gdzie możesz obejrzeć "Chłopi" online, to mamy dla Ciebie dobre wieści. Wybór platform streamingowych, takich jak Chłopi CDA czy Chłopi zalukaj, w których dostępny jest ten bijący rekordy popularności film, jest szeroki. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć "Chłopi" w jak najlepszej jakości? Sprawdź "Chłopi cały film lektor pl" na platformie Vider czy "Chłopi CDA HD", aby doświadczyć pełnej głębi barw i detali, jakie oferuje wersja filmu w jakości 1080p pl. Polski film, który zrodził się z pióra jednego z największych twórców, jest teraz dostępny dla każdego, kto pragnie zasmakować prawdziwej, wiejskiej dramaturgii, gdzie każda scena wywołuje głębokie emocje i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

"Chłopi", czyli nowe spojrzenie na polską wieś

Głębia historii, niezwykła narracja oraz mistrzowska gra aktorska są cechami, które sprawiają, że "Chłopi" caly film pl, to nie tylko seans filmowy, ale podróż w czasie i przestrzeni. Polski dramat historyczny i romans w jednym to mieszanka, która wciągnie Cię bez reszty. Zastanawiając się nad tym, gdzie "Chłopi gdzie obejrzeć", wielu widzów wybiera platformy streamingowe, takie jak Chłopi youtube czy Chłopi vider, które gwarantują łatwy dostęp do filmu bez wychodzenia z domu. Doskonała jakość dźwięku i obrazu sprawia, że każdy widz może poczuć się jak na premierowej sali kinowej, delektując się tym dziełem sztuki kinematograficznej w zaciszu swojego domu.

Oceń film

Ocena: 9 Liczba głosów: 3208

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy