Tło strony

Dary Anioła: Miasto kości (2013) • Cały Film • Oglądaj Online

6.4 (951 ocen)
2h 10min

Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Otwórz wrota do innego świata. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupyy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Lily Collins jako Clary Fray

Lily Collins

Clary Fray

Jamie Campbell Bower jako Jace Wayland

Jamie Campbell Bower

Jace Wayland

Robert Sheehan jako Simon Lewis

Robert Sheehan

Simon Lewis

Kevin Zegers jako Alec Lightwood

Kevin Zegers

Alec Lightwood

Jemima West jako Isabelle Lightwood

Jemima West

Isabelle Lightwood

Lena Headey jako Jocelyn Fray

Lena Headey

Jocelyn Fray

Aidan Turner jako Luke Garroway

Aidan Turner

Luke Garroway

Jared Harris jako Hodge Starkweather

Jared Harris

Hodge Starkweather

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Dary Anioła: Miasto kości cały film

Współczesny Nowy Jork staje się areną niezwykłej walki między demonami a tajemniczą kastą Nocnych Łowców, w której znajduje się również główna bohaterka - Clary Fray. W filmie "Dary Anioła: Miasto kości" osadzonym w roku 2013, Clary przypadkowo odkrywa swoje niezwykłe zdolności, zostając wciągnięta w rywalizację pomiędzy siłami dobra i zła.

Zagadkowy świat Nocnych Łowców

Dary Anioła: Miasto kości cały film przenosi nas w mroczny i pełen tajemnic Nowy Jork, gdzie tajna kasta Nocnych Łowców prowadzi trwający wieki konflikt. Clary Fray, która dotychczas uważała siebie za zwyczajną nastolatkę, dowiaduje się o własnym dziedzictwie i wkracza w świat pełen magii, mocy i nieuchwytnej walki z demonami.

Szukając odpowiedzi na pytania

W filmie "Dary Anioła: Miasto kości" Clary wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, aby odnaleźć swoją zaginioną matkę. Z pomocą swoich nowych sojuszników z Nocnych Łowców, dziewczyna poznaje tajemnice swojej rodziny oraz odkrywa wielowątkową intrygę, która zagraża światu ludzi. Akcja i tajemnice filmu gwarantują niezapomniane przeżycia dla widza.

Niesamowita mieszanka gatunków

"Dary Anioła: Miasto kości" to pełen napięcia film, który łączy w sobie elementy fantasy, akcji oraz tajemnicy. Widzowie będą mieli okazję przenieść się do alternatywnego świata, gdzie magia, przygoda i wybuchowe sceny walki przenikają się ze sobą. Bogactwo wątków i nieprzewidywalne zwroty akcji czynią ten film niezwykle interesującym dla fanów różnych gatunków filmowych.

Interwencja międzynarodowego zespołu producentów

"Dary Anioła: Miasto kości" to film, który powstał we współpracy międzynarodowego zespołu producentów. Kanada, Niemcy, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone razem stworzyły fascynujący świat oparty na bestsellerowej serii książek Cassandry Clare. Wspólny wysiłek twórców przyniósł spektakularne efekty, które doskonale oddają napięcie i atmosferę opisywanego świata.

Fascynujący świat demonów i aniołów

W filmie "Dary Anioła: Miasto kości" widzowie zostaną wciągnięci w niezwykłą opowieść o walce pomiędzy siłami dobra i zła. Intrygujące postacie, trzymające w napięciu sceny walki oraz tajemnicze zaklęcia przeniosą widza w świat demonów i aniołów. To film, który z pewnością dostarczy emocji i niezapomnianych wrażeń zarówno fanom literackiego pierwowzoru, jak i szerokiej publiczności.

Oceń film

Ocena: 6.4 Liczba głosów: 951

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy