Drogówka cały film online

Drogówka (2013) • Cały Film • Gdzie obejrzeć?

7.3 (4530 ocen)
1h 58min

Historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, samochody i interesy. Wszystko się zmienia, gdy ginie jeden z nich.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Bartłomiej Topa jako Ryszard Król

Bartłomiej Topa

Ryszard Król

Arkadiusz Jakubik jako Patrycki

Arkadiusz Jakubik

Patrycki

Julia Kijowska jako Madecka

Julia Kijowska

Madecka

Robert Wabich jako Hawryluk

Robert Wabich

Hawryluk

Eryk Lubos jako Banaś

Eryk Lubos

Banaś

Jacek Braciak jako Trybus

Jacek Braciak

Trybus

Marcin Dorociński jako Lisowski

Marcin Dorociński

Lisowski

Marian Dziędziel jako Gołąb

Marian Dziędziel

Gołąb

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Drogówka – mroczny i poruszający dramat społeczny z 2013 roku

Opowiada on historię siedmiu policjantów, których życie łączy nie tylko praca, ale także głęboka przyjaźń, wspólne imprezy, pasja do samochodów i związane z nimi interesy. Wszystko się zmienia w tragiczny sposób, gdy ginie jeden z bohaterów. Drogówka cały film doskonale ukazuje niezwykłą siłę więzi między funkcjonariuszami, a także ich życiowe problemy i konflikty, które stają się jeszcze bardziej skomplikowane po tym dramatycznym wydarzeniu.

Wielowątkowa fabuła, która wciąga już od pierwszych minut

Drogówka to film, którego fabuła nieustannie zaskakuje i trzyma w napięciu. Reżyser Wojciech Smarzowski zgrabnie splata różne wątki, ukazując skomplikowaną rzeczywistość polskiej policji. Widz jest świadkiem nie tylko zmagań funkcjonariuszy z przestępczością drogową, ale także ich własnych demonów, które ujawniają się pod wpływem tragedii. Drogówka cały film pozwala zrozumieć trudności, z jakimi codziennie borykają się polscy policjanci.

Mieszanka gatunków filmowych, która wciąga

Chociaż Drogówka klasyfikowana jest jako drama, thriller, komedia, kryminał i obyczajowy, nie można jej jednoznacznie przypisać do żadnej z tych kategorii. Film Wojciecha Smarzowskiego łączy w sobie elementy różnych gatunków, tworząc unikalną mieszankę. Drogówka cały film pozwala przeżyć widzom intensywne emocje, momentami wywołując salwy śmiechu, a innym razem wprowadzając w stan głębokiego zamyślenia i trwogi.

Polski odpowiednik Hollywoodzkiego kina sensacyjnego

Drogówka to pełen napięcia i dynamiczny film sensacyjny, który wyróżnia się doskonałą reżyserią Wojciecha Smarzowskiego. Opowiada on nie tylko o walce z przestępczością drogową, ale również o korupcji, moralności i moralnych dylematach, z jakimi borykają się funkcjonariusze. Drogówka cały film stanowi hołd dla amerykańskiego kina sensacyjnego, zachwycając oryginalnością polskiej produkcji.

Przenikliwa analiza społeczeństwa i systemu prawnego

Drogówka nieodłącznie wiąże się z analizą polskiego społeczeństwa i systemu prawnego. Film rzuca światło na tematy tabu, pokazując braki w działaniu służb, skorumpowanych polityków i układów, które utrudniają walkę z przestępczością. Drogówka cały film stawia nawet najtrudniejsze pytania, dotykając istotnych problemów społecznych, które pozostawiają widza zastanawiającego się nad kondycją polskiego społeczeństwa.

Wartościowe przesłanie, które na długo zostaje w pamięci

Drogówka to nie tylko film pełen emocji i napięcia, ale także przesłanie skierowane do widza. Historia opowiedziana przez Wojciecha Smarzowskiego zmusza do refleksji nad moralnością, bezpieczeństwem na drogach i odpowiedzialnością jednostki wobec społeczeństwa. Drogówka cały film przypomina nam o ważnych wartościach i konsekwencjach naszych działań, co sprawia, że opowieść ta na długo zostaje w pamięci i skłania do głębszych przemyśleń.

Oceń film

Ocena: 7.3 Liczba głosów: 4530

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy