Tło strony

Duchy Inisherin (2022) • Cały Film • Oglądaj Online

7.5 (497 ocen)
1h 54min

Duchy Inisherin to opowieść o losach dwójki przyjaciół, którzy znają się od kołyski: Padraica (Colin Farrell) i Colma (Brendan Gleeson). Akcja filmu rozgrywa się na malowniczej wyspie położonej na zachód od wybrzeży Irlandii. Pewnego dnia dalsza przyjaźń mężczyzn staje pod znakiem zapytania, gdy Colm niespodziewanie…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Colin Farrell jako Pádraic Súilleabháin

Colin Farrell

Pádraic Súilleabháin

Brendan Gleeson jako Colm Doherty

Brendan Gleeson

Colm Doherty

Kerry Condon jako Siobhán Súilleabháin

Kerry Condon

Siobhán Súilleabháin

Barry Keoghan jako Dominic Kearney

Barry Keoghan

Dominic Kearney

Gary Lydon jako Peadar Kearney

Gary Lydon

Peadar Kearney

Pat Shortt jako Jonjo Devine

Pat Shortt

Jonjo Devine

Jon Kenny jako Gerry

Jon Kenny

Gerry

Sheila Flitton jako Mrs. McCormick

Sheila Flitton

Mrs. McCormick

Odkryj malowniczy pejzaż przyjaźni w "Duchy Inisherin"

Zagłębiając się w świat kinematografii, warto zwrócić uwagę na wyjątkowy tytuł, który przenosi widzów do urzekającej scenerii irlandzkiej wyspy, a mowa tutaj o "Duchy Inisherin", ujmującym filmie z 2022 roku. Ten dramat komediowy, który oczarował publiczność w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, stanowi arcydzieło reżyserskie Martina McDonagha. Film opisuje skomplikowane więzi międzyludzkie, ukazując losy dwóch odmiennych mężczyzn: wrażliwego Padraica, w którego rolę wcielił się utalentowany Colin Farrell, oraz introspektywnego Colma, którego z niezwykłą głębią gra Brendan Gleeson. Obraz ten zdobył serca widzów oraz krytyków, osiągając imponującą ocenę 7.5 na 10. "Duchy Inisherin" to propozycja dla wielbicieli kinematografii pragnących wsłuchać się w narrację przesyconą empatią i humorystycznymi niuansami.

"Duchy Inisherin" - dramat komediowy z klimatyczną Irlandią w tle

Jako dzieło kinowe stanowiące mozaikę emocji, "Duchy Inisherin" jest filmem, który zapada w pamięć. Historia dwóch przyjaciół, których drogi życiowe niespodziewanie zaczynają się rozchodzić, proponuje widzom nie tylko bogatą warstwę fabularną, ale i doskonałą oprawę wizualną z malowniczymi krajobrazami zachodniego wybrzeża Irlandii. Doświadczenie, jakie oferuje wzruszająca narracja osadzona w przepięknie ukazanych lokacjach, gdzie scenerie wydają się niemal żywcem wyjęte z bajek, jest niepowtarzalne. "Duchy Inisherin" można określić mianem przewodnika emocjonalnego, który przemawia do zmysłów widzów i zachęca do przemyśleń nad wartościami takimi jak przyjaźń i lojalność. To film, który zdecydowanie zasługuje na uwagę zarówno ze względu na swój niebanalny scenariusz, jak i pełną ekspresji grę aktorską, którą prezentują główni bohaterowie.

Oceń film

Ocena: 7.5 Liczba głosów: 497

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy