Dzień świstaka caly film online

Dzień świstaka (1993) • Cały Film • Oglądaj Online

8 (4600 ocen)
1h 41min

Phil, prezenter telewizyjnej prognozy pogody, przyjeżdża do małego miasteczka, by zrelacjonować Dzień Świstaka. Następnego ranka stwierdza, że wciąż jest ten sam dzień.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Bill Murray jako Phil Connors

Bill Murray

Phil Connors

Andie MacDowell jako Rita Hanson

Andie MacDowell

Rita Hanson

Chris Elliott jako Larry

Chris Elliott

Larry

Stephen Tobolowsky jako Ned Ryerson

Stephen Tobolowsky

Ned Ryerson

Brian Doyle-Murray jako Buster Green

Brian Doyle-Murray

Buster Green

Marita Geraghty jako Nancy Taylor

Marita Geraghty

Nancy Taylor

Angela Paton jako Mrs. Lancaster

Angela Paton

Mrs. Lancaster

Rick Ducommun jako Gus

Rick Ducommun

Gus

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Dzień świstaka - Fabuła

Dzień świstaka to jedno z najbardziej znanych dzieł kina, które zostało wyprodukowane w 1993 roku przez Stany Zjednoczone. Reżyserem tego fascynującego filmu jest Harold Ramis, a gatunki, w jakich można go zaklasyfikować, to dramat, fantasy, komedia oraz romans. Dzień świstaka caly film opowiada historię Phila Connorskogo, prezentera telewizyjnej prognozy pogody, który przyjeżdża do małego miasteczka, by zrelacjonować ten niezwykły dzień.

Jednak po przebudzeniu następnego ranka Phil odkrywa, że znalazł się w uwięzi czasu. Każdy dzień jest dla niego powtórką z Dnia Świstaka. To zjawisko zmusza go do przeżywania tych samych wydarzeń i spotkań z ludźmi, bez możliwości ucieczki. Dzień świstaka cały film jest pełen fascynujących momentów, które podkreślają frustrację i desperację głównego bohatera.

Dzień świstaka cały film lektor pl onlinea

Dzień świstaka cały film lektor pl online zbiera bardzo wysokie oceny od użytkowników, którzy doceniają zarówno jego fabułę, jak i przemyślane przesłanie. Ten film jest jednak znacznie więcej niż tylko rozrywką. To opowieść o zmianie, przemianie duchowej i odkrywaniu prawdziwego znaczenia życia.

Dzień świstaka cały film lektor pl online zaskakuje widza swoją oryginalnością i umiejętnością poruszenia najważniejszych tematów ludzkiego istnienia. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem komedii, dramatu czy romansu, ten film zapewni Ci znakomitą rozrywkę, a jednocześnie skłoni do refleksji nad Twoim własnym życiem.

Oceń film

Ocena: 8 Liczba głosów: 4600

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy