Tło strony

Fin del mundo? (2024) • Cały Film • Oglądaj Online

5.2 (39 ocen)
1h 25min

Waldi mieszka ze swoimi siostrami w podwarszawskiej miejscowości. W piwnicy domu mieszkają jego rodzice. Problem w tym, że jego rodzice zmarli kilka lat temu. Waldi będzie musiał poprosić ich o pomoc w zaświatach.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Stanisław Brudny jako

Stanisław Brudny

Helena Norowicz jako

Helena Norowicz

Andrzej Szeremeta jako Waldi

Andrzej Szeremeta

Waldi

Aleksandra Popławska jako Joanna

Aleksandra Popławska

Joanna

Gabriela Muskała jako Masza

Gabriela Muskała

Masza

Anna Olejnik

Anna

Magdalena Różańska jako Sophie

Magdalena Różańska

Sophie

Robert Wasiewicz

Pierre

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...
  1. Gdzie obejrzeć Fin del mundo? online?
  2. Oglądaj Fin del mundo? online
  3. Gdzie znajdę film Fin del mundo? w hd?
  4. Fabuła filmu Fin del mundo?
  5. Obsada filmu Fin del mundo?
  6. Ile trwa film Fin del mundo??

Gdzie obejrzeć Fin del mundo online?

Zastanawiasz się, gdzie masz możliwość oglądania filmu "Fin del mundo?" wyprodukowanego w 2024 roku? Poznaj miejsca w sieci, gdzie dostaniesz dostęp do tego unikalnego dzieła kina polskiego. Obraz reżyserii Piotra Dumali, zaliczający się do gatunku komedii i fantasy, stanowi interesujący wybór dla miłośników lekkich i nietuzinkowych produkcji. Platforma filmersi.pl daje Ci okazję do znalezienia całego filmu "Fin del mundo?" w wygodny i prosty sposób online, co jest idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli kinematografii ceniących sobie dostęp do kultury w ramach kilku kliknięć.

Oglądaj Fin del mundo online

Gdy poszukujesz rozrywki filmowej w dobrej jakości, zapewne zadasz pytanie o to, gdzie można oglądać "Fin del mundo?" online bez konieczności wychodzenia z domu. W obecnych czasach, z dostępnością serwisów streamingowych takich jak filmersi.pl, masz wyjątkową możliwość zanurzenia się w świecie filmów nie ruszając się z miejsca. Produkcja jaką jest film "Fin del mundo?", jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zalogować się na wybranej platformie, by cieszyć się pełnym spektrum doznań, jakich dostarcza ta produkcja z gatunku komedia i fantasy.

Gdzie znajdę film Fin del mundo? w hd?

Jak zapewnić sobie najlepsze warunki do oglądania filmu "Fin del mundo?"? Przy dźwięku i obrazie w jakości HD każda scena tego polskiego filmu staje się jeszcze bardziej realistyczna i wciągająca. Platforma filmersi.pl oferuje właśnie takie standardy, gwarantując oglądanie filmów takich jak "Fin del mundo" w wysokiej rozdzielczości.

Fabuła filmu Fin del mundo

Sięgając po "Fin del mundo?" masz szansę zanurzyć się w fascynujący świat Waldiego, który mieszka ze swoimi siostrami w podwarszawskiej miejscowości. Fabuła filmu opowiada o unikalnym problemie, z którym bohater musi się zmierzyć korzystając z pomocy jego zmarłych rodziców, którzy mieszkają w piwnicy jego domu. Ta nietypowa sytuacja rodzi szereg zabawnych i niespodziewanych scen, będących kwintesencją gatunku komediowego, a także elementów fantastycznych. Film "Fin del mundo?" zapewne zaskoczy wiele osób nietuzinkowym podejściem do tematyki życia pośmiertnego w połączeniu z codziennością.

Obsada filmu Fin del mundo?

Znakomita obsada jest gwarancją wspaniałego seansu filmowego. "Fin del mundo?", dzieło reżyserskie Piotra Dumali, zgromadził wokół się plejadę znanych i cenionych polskich aktorów. Widzowie mają okazję podziwiać kreacje takich artystów jak Andrzej Szeremeta w roli Waldiego, Aleksandry Popławskiej jako Joanny i Gabrieli Muskały w roli Maszy, co stanowi solidne fundamenty dla wyjątkowości produkcji. Dodatkowo, prezentacja talentu aktorskiego przez helenę Norowicz czy Cezarego Żaka dodaje filmowi głębi i humoru, stanowiąc magnes przyciągający przed ekrany sympatyków dobrej komedii z nutą fantastyki.

Ile trwa film Fin del mundo??

Trwający 85 minut, czyli nieco ponad jedną godzinę i dwadzieścia pięć minut, film "Fin del mundo?" stanowi doskonałą propozycję na wieczorny seans filmowy. Optymalna długość produkcji pozwala na pełne zaangażowanie w treść bez uczucia zmęczenia. Reżyser Piotr Dumała zdołał skondensować humorystyczną i fantastyczną podróż bohaterów w takim czasie, aby widz można było cieszyć się filmem "Fin del mundo?" bez konieczności przerywania seansu. Poświęć więc nieco ponad godzinę na spotkanie z kinem polskim, które z pewnością dostarczy szereg emocji i rozrywki.

Oceń film

Ocena: 5.2 Liczba głosów: 39

4 Komentarzy

DO
doonek3

Film jest ok, polecacie jeszcze coś pawła dumały?

DA
Daria2001

Nie jestem fanką polskich filmów ale może być

TO
TomekAg

Byłem wczoraj na tym w kinie

DA
Daria2001

Polecaaaam

Podobne filmy