Jezioro słone caly film online

Jezioro słone (2022) • Cały Film • Oglądaj Online

6 (2676 ocen)
2h

Helena miała w życiu tylko jednego kochanka, swojego męża. Paweł zapewnił jej erotyczne spełnienie, finansowe bezpieczeństwo, mają troje dorosłych dzieci. Kiedy Paweł ją oszukuje, a na horyzoncie pojawia się kariera w modelingu, Helena po raz pierwszy w życiu przejmuje kontrolę nad swoim życiem. Wszystko co się dzieje…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Katarzyna Butowtt jako Helena

Katarzyna Butowtt

Helena

Krzysztof Stelmaszyk jako Paweł

Krzysztof Stelmaszyk

Paweł

Dorota Kolak jako Ula Tomaszewska

Dorota Kolak

Ula Tomaszewska

Judyta Paradzinska-Górska

Agnieszka

Adam Ferency jako Ryszard Tomaszewski

Adam Ferency

Ryszard Tomaszewski

Jacek Poniedziałek jako Filip

Jacek Poniedziałek

Filip

Grazyna Misiorowska

Lili

Dagmara Krasowska jako Karolina

Dagmara Krasowska

Karolina

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Jezioro słone cały film

„Jezioro słone” to film produkcji polskiej, którego premiera odbyła się w roku 2022. Opowiada on historię Heleny, która przez wiele lat żyła w związku z jedynym kochankiem, swoim mężem Pawłem. Paweł zapewniał jej wszystko - zarówno erotyczne spełnienie, jak i finansowe bezpieczeństwo. Jednak gdy Paweł zdradza ją, a na horyzoncie pojawia się szansa na karierę w modelingu, Helena odkrywa w sobie siłę i podejmuje decyzję o przejęciu kontroli nad swoim życiem.

Jezioro słone w kategorii Dramat

„Jezioro słone” to film, który należy do gatunku dramatu. Katarzyna Rosłaniec, utalentowana reżyserka, przedstawia historię Heleny w sposób poruszający i głęboki. Przeplata ona wątki emocjonalne, moralne dylematy i walkę o samorealizację. To historia, która zmusza widza do refleksji nad własnym życiem, relacjami i odwagą podejmowania trudnych decyzji.

Jezioro słone jako Komedia

Mimo że „Jezioro słone” jest uznawane za dramat, to posiada również elementy komediowe. Reżyserka umiejętnie łączy momenty humorystyczne z głębszą warstwą emocjonalną filmu. Te momenty rozśmieszają widza, ale jednocześnie pozostawiają miejsce na refleksję. Katarzyna Rosłaniec stworzyła arcydzieło, które porusza i bawi jednocześnie.

Jezioro słone - polskie kino na najwyższym poziomie

„Jezioro słone” to doskonały przykład polskiego kina na najwyższym poziomie. Reżyserka Katarzyna Rosłaniec przedstawia w filmie autentyczne problemy Polaków, a także stawia ważne pytania dotyczące wolności i niezależności kobiet. Jej wyjątkowe podejście do tematu sprawia, że film jest niezapomnianym widowiskiem, które porusza i wciąga od pierwszej do ostatniej minuty.

Radosna kariera w modelingu?

W „Jeziorze słonym” pojawia się również wątek kariery w modelingu. Helena, po latach poświęcania się rodzinie, odkrywa swoje talenty i marzenia. Odważnie postanawia spróbować swoich sił w tej branży, co prowadzi do nieoczekiwanych wydarzeń i konsekwencji. Film pokazuje, że spełnianie swoich marzeń może być zarówno radosne, jak i pełne wyzwań.

Wniosek po obejrzeniu filmu

Oceny użytkowników wskazują, że „Jezioro słone” otrzymało wynik 6.0 na 10. Jednak nie warto ograniczać się jedynie do ocen, ponieważ ten film ma o wiele więcej do zaoferowania. To historia silnej kobiety, która odzyskuje kontrolę nad swoim życiem i stawia na pierwszym miejscu swoje marzenia i pragnienia. „Jezioro słone” to film, który budzi emocje, skłania do refleksji i zapada w pamięć na długo po zakończeniu seansu.

Oceń film

Ocena: 6 Liczba głosów: 2676

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy