Tło strony

Kapitan Phillips (2013) • Cały Film • Oglądaj Online

7.8 (1697 ocen)
2h 14min

Somalijscy piraci porywają amerykański frachtowiec dowodzony przez tytułowego kapitana.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Tom Hanks jako Captain Richard Phillips

Tom Hanks

Captain Richard Phillips

Barkhad Abdi jako Muse

Barkhad Abdi

Muse

Barkhad Abdirahman jako Bilal

Barkhad Abdirahman

Bilal

Faysal  Ahmed jako Najee

Faysal Ahmed

Najee

Mahat M. Ali jako Elmi

Mahat M. Ali

Elmi

Michael Chernus jako Shane Murphy

Michael Chernus

Shane Murphy

David Warshofsky jako Mike Perry

David Warshofsky

Mike Perry

Corey Johnson jako Ken Quinn

Corey Johnson

Ken Quinn

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Opis i fabuła filmu Kapitan Phillips

Kapitan Phillips to film produkcji amerykańskiej z 2013 roku, który opowiada historię porwania amerykańskiego frachtowca przez somalijskich piratów. Głównym bohaterem jest tytułowy kapitan Richard Phillips, który staje w obliczu niebezpieczeństwa i musi podjąć dramatyczne decyzje, aby ocalić załogę swojego statku.

Kapitan Phillips porywa widza w niezwykłą podróż przez złowrogie wody oceanu. Reżyser Paul Greengrass mistrzowsko balansuje między napięciem i emocjami, przez co film wciąga od pierwszych minut. Akcja toczy się w tempie zawrotnym, a dreszczowiec wypełniony jest nieprzewidywalnymi zwrotami akcji.

Film o somalijskich piratach

W filmie Kapitan Phillips poznajemy somalijskich piratów, którzy zdeterminowani są, by zdobyć okup za uwolnienie kapitana i kontrolę nad statkiem. Konflikt między piratami a załogą staje się punktem kulminacyjnym filmu, gdzie emocje sięgają zenitu.

Reżyser Paul Greengrass stworzył film, który porywa widza. Jego narracja prowadzi nas przez całą historię porwania, ukazując zarówno strach i beznadzieję bohaterów, jak i ich odwagę i determinację. Greengrass potrafi zatrzymać widza na krześle, nie pozwalając mu oderwać się od ekranu ani na chwilę.

Ocena użytkowników i popularność filmu

Kapitan Phillips cay film zyskał uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Otrzymując ocenę 7.8 na 10, film zdobył sobie miejsce wśród najlepszych produkcji tego gatunku. Podziwiana jest szczególnie rola Toma Hanksa, który wcielił się w postać kapitana Phillipsa i dostarczył niezapomnianej kreacji.

Kapitan Phillips cały film lektor pl online to świetna propozycja dla miłośników kina akcji, dramatu i dreszczowców. Kreując jednocześnie napięcie, emocje i refleksję, film ten nie tylko zapewnia rozrywkę, ale również skłania do zastanowienia się nad sytuacją na morzach, gdzie piractwo jest nadal palącym problemem.

Warto poświęcić czas na obejrzenie Kapitana Phillipsa, który zapewni niezapomniane wrażenia i pozostawi długoletnie wspomnienia. To opowieść o niezwyciężonej determinacji człowieka w obliczu trudności oraz o heroizmie, który tkwi w każdym z nas, gdy zostajemy postawieni w sytuacjach granicznych.

Oceń film

Ocena: 7.8 Liczba głosów: 1697

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy