Tło strony

Łut szczęścia (2022) • Cały Film • Oglądaj Online

7.9 (988 ocen)
1h 45min

Sam Greenfield to najbardziej pechowa osoba na świecie! Kiedy nagle znajduje się w zupełnie nieznanej krainie szczęścia, musi połączyć siły z mieszkającymi tam magicznymi stworzeniami, by odwrócić swój los.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Eva Noblezada jako Sam Greenfield (voice)

Eva Noblezada

Sam Greenfield (voice)

Simon Pegg jako Bob (voice)

Simon Pegg

Bob (voice)

Jane Fonda jako Dragon (voice)

Jane Fonda

Dragon (voice)

Whoopi Goldberg jako Captain (voice)

Whoopi Goldberg

Captain (voice)

Flula Borg jako Jeff the Unicorn (voice)

Flula Borg

Jeff the Unicorn (voice)

Lil Rel Howery jako Marvin (voice)

Lil Rel Howery

Marvin (voice)

Colin O'Donoghue jako Jerry (voice)

Colin O'Donoghue

Jerry (voice)

John Ratzenberger jako Rootie (voice)

John Ratzenberger

Rootie (voice)

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Opis filmu "Łut szczęścia"

Łut szczęścia to film, który zaskakuje widza od pierwszych minut. Akcja rozpoczyna się od przedstawienia głównego bohatera, Sama Greenfielda, który jest uważany za najbardziej pechową osobę na świecie. Jego życie jest pełne niefortunnych zdarzeń, które zdają się spotykać go jak rzadko kogoś innego. Jednak pewnego dnia, wszystko się zmienia...

Łut szczęścia cały film przenosi nas w zupełnie inną rzeczywistość. Sam Greenfield trafia do nieznanej krainy, gdzie szczęście jest czymś normalnym i codziennym. Tam musi zmierzyć się z nowym wyzwaniem - odwrócić swój los i uwolnić się od pecha, który dotąd go nie opuszczał. W tym celu musi połączyć siły z magicznymi stworzeniami, które zamieszkują ten niezwykły świat. Razem będą poszukiwać sposobu na odzyskanie szczęścia.

Magia przygody i komedii

Łut szczęścia cały film to unikalne połączenie przygody, komedii i fantasy. Reżyserka Peggy Holmes stworzyła niezwykłą opowieść, która potrafi rozbawić i jednocześnie poruszyć serce widza. Przeplatają się tu momenty pełne humoru, śmiechu i niespodzianek, z chwilami wzruszenia i refleksji.

Niezwykłe postacie, które pojawiają się na ekranie, wnoszą dodatkową magię do fabuły. Magiczne stworzenia, które współpracują z Samem Greenfieldem, posiadają niesamowite umiejętności i zdolności, które pomogą głównemu bohaterowi w osiągnięciu jego celu. Ich przyjazny i tajemniczy charakter buduje napięcie i klimat filmu, przyciągając widza od pierwszej do ostatniej minuty.

Hiszpańsko-amerykańskie połączenie

Łut szczęścia caly film to produkcja hiszpańsko-amerykańska, która łączy w sobie najlepsze elementy obu kultur. Widzowie są zaproszeni do podróży przez tajemniczy świat, w którym zachodnie i wschodnie inspiracje splatają się w piękne kompozycje krajobrazu i stylizacji postaci.

Reżyserka Peggy Holmes poprowadziła film przemyślanie i z dbałością o szczegóły. Sceny są pełne kolorów, kontrastujących świateł i cieni, co nadaje im niezwykłej atmosfery. Wspaniała muzyka, która towarzyszy fabule, jeszcze bardziej podkreśla emocje i uczucia, jakie towarzyszą bohaterom w ich przygodzie.

Podsumowanie

Łut szczęścia cały film to pełna magii, humoru i przygody opowieść, która porwie widza na niezapomnianą podróż. Pełen niezwykłych postaci, niespodziewanych zwrotów akcji i poruszających momentów, film ten potrafi zaskoczyć i oczarować. Reżyserka Peggy Holmes stworzyła prawdziwe arcydzieło, które z pewnością zostanie zapamiętane na długo. Łut szczęścia caly film lektor pl online to nie tylko film, który rozbawi i poruszy, ale także skłoni do refleksji nad wartością szczęścia w naszym życiu.

Oceń film

Ocena: 7.9 Liczba głosów: 988

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy