Tło strony

Mafia Mamma (2023) • Cały Film • Oglądaj Online

7.1 (3457 ocen)
1h 41min

Kristin ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uro- czy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Toni Collette jako Kristin

Toni Collette

Kristin

Monica Bellucci jako Bianca

Monica Bellucci

Bianca

Sophia Nomvete jako Jenny

Sophia Nomvete

Jenny

Alessandro Bressanello jako Don Giuseppe Balbano

Alessandro Bressanello

Don Giuseppe Balbano

Eduardo Scarpetta jako Fabrizio

Eduardo Scarpetta

Fabrizio

Tommy Rodger jako Domenick

Tommy Rodger

Domenick

Giulio Maria Corso jako Rudy aka “Lorenzo”

Giulio Maria Corso

Rudy aka “Lorenzo”

Francesco Mastroianni jako Aldo

Francesco Mastroianni

Aldo

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Mafia Mamma - Ekscytująca mieszanka kryminału i komedii

Mafia Mamma to film pełen zwrotów akcji, który wciąga od pierwszej minuty. Kristin, główna bohaterka, ma wrażenie, że jej życie straciło już wszelkie emocje. Dzieci opuściły gniazdo, a mąż zajął się własnymi pasjami. Jednak wszystko zmienia się, gdy Kristin otrzymuje wiadomość o śmierci dziadka, która stanie się początkiem niezapomnianej przygody.

Przygoda rozpoczyna się na pogrzebie dziadka

Śmierć dziadka okazuje się być kluczem do niezwykłych odkryć. Wkrótce Kristin dowiaduje się, że przed śmiercią dziadek uczynił ją jedyną dziedziczką wielkiego majątku i prowadzonej przez niego mafijnej rodziny. Moc przejęcie tak dużej odpowiedzialności rozpala w Kristin ogień rywalizacji i odwagi, których nie spodziewała się nigdy wcześniej.

Walka o władzę i rodzinne tajemnice

Na drodze Kristin staje wiele przeciwności i zagrożeń związanych z mafijnym środowiskiem. Musi teraz stawić czoła nie tylko trudom codziennego życia mafijnego bossa, ale także odkrywać rodzinne tajemnice ukryte głęboko w mrocznych korytarzach przestępczego świata. Czy Kristin odnajdzie swoją ścieżkę i stawi czoła niebezpieczeństwom, które czyhają na nią zewsząd?

Wielka Brytania i Stany Zjednoczone - miejsca akcji filmu

Mafia Mamma przenosi nas do dwóch różnych krain - Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Te dwa kontrastujące ze sobą krajobrazy stanowią tło dla rozgrywających się wydarzeń. Od malowniczych zakątków Wysp Brytyjskich po tętniące energią amerykańskie miasta, film przenosi nas w ekscytującą podróż przez różne kultury i światy.

Kreatywna reżyseria Catherine Hardwicke

Mafia Mamma została wyreżyserowana przez utalentowaną Catherine Hardwicke, która zaskakuje widzów swoim innowacyjnym podejściem do filmowej narracji. Jej umiejętność nawiązywania napięcia i tworzenia niepowtarzalnej atmosfery gwarantuje emocjonujące przeżycia w trakcie oglądania. Hardwicke wprowadza śmiałe koncepcje w świecie filmowego kryminału, dając tym samym nowy oddech temu gatunkowi.

Ocena użytkowników - 7.1 na 10

Mafia Mamma zdobyła uznanie widzów na całym świecie. Zgodnie z ocenami użytkowników, film uzyskał wynik 7.1 na 10 możliwych. Ta pochlebna ocena świadczy o wysokim poziomie rozrywki i jakości wykonania. Mafia Mamma jest dziełem, które z pewnością dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń i doda odrobinę emocji do ich życia.

Oceń film

Ocena: 7.1 Liczba głosów: 3457

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy