Martyrs. Skazani na strach caly film online

Martyrs. Skazani na strach (2007) • Cały Film • Oglądaj Online

7.3 (3062 ocen)
1h 39min

Lucie przypadkiem natyka się na człowieka, który piętnaście lat wcześniej porwał ja i torturował. Chcąc się zemścić dziewczyna przyjeżdża do jego domu z zamiarem zabicia wszystkich jego mieszkańców. Wkrótce wychodzi na jaw, że jej przypadek wcale nie był odosobniony.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Morjana Alaoui jako Anna Assaoui

Morjana Alaoui

Anna Assaoui

Mylène Jampanoï jako Lucie Jurin

Mylène Jampanoï

Lucie Jurin

Catherine Bégin jako Mademoiselle

Catherine Bégin

Mademoiselle

Robert Toupin jako Father

Robert Toupin

Father

Patricia Tulasne jako Mother

Patricia Tulasne

Mother

Juliette Gosselin jako Marie

Juliette Gosselin

Marie

Jean-Marie Moncelet jako Étienne

Jean-Marie Moncelet

Étienne

Jessie Pham

Young Lucie

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Martyrs. Skazani na strach - Opis i fabuła

Martyrs. Skazani na strach to produkcja, która wywołuje skrajne emocje, wzbudzając jednocześnie wiele kontrowersji. Premiera tego filmu w 2007 roku potwierdziła, że horror może być czymś więcej niż tylko prostymi skokami i efektami specjalnymi. Reżyser Pascal Laugier stworzył dzieło, które daleko odbiega od schematów typowych dla tego gatunku filmowego.

Oparta na brutalnej przemocy fabuła Martyrs. Skazani na strach caly film toczy się wokół historii Lucie, dziewczyny, która w dzieciństwie była porwana i torturowana przez nieznajomego mężczyznę. W efekcie chce ona się zemścić na swoim oprawcy, co prowadzi ją prosto do jego domu. Wkrótce okazuje się jednak, że jej przypadek nie był odosobniony, a tamte wydarzenia stanowiły tylko fragment szerszego i bardziej przerażającego obrazu.

Martyrs. Skazani na strach cały film przepojony jest dramatycznymi wątkami, które idealnie łączą się z elementami horroru i dreszczowca. Przez całą projekcję widz odczuwa niepokój, a okrutne sceny nie służą jedynie eksploatacji przemocy, ale mają na celu zapadanie w pamięć i prowokowanie do refleksji.

Reżyser Pascal Laugier w mistrzowski sposób operuje humorem czarnym, który w połączeniu z mroczną atmosferą filmu sprawia nie lada wrażenie. To nie tylko opowieść o brutalności ludzkiej natury, ale także o cierpieniu związanych z nią konsekwencji. Martyrs. Skazani na strach caly film ukazuje, że strach to coś więcej niż tylko emocja wywołana widokiem krwi i przemocy.

Mieszanka gartunków

Gatunkowa mieszanka Martyrs. Skazani na strach cały film to wyjątkowe połączenie kanadyjskiej precyzji i francuskiego eksperymentalizmu. Ta oryginalna kombinacja sprawia, że produkcja nie wpisuje się w żaden konkretny nurt i nie można jej przypisać do tradycyjnych schematów.

Ocena użytkowników Martyrs. Skazani na strach cały film wynosi 7.3 na 10, co świadczy o tym, że jest to pozycja, która z pewnością wszystkim zainteresowanym tym gatunkiem przyniesie wiele satysfakcji. Dopracowana fabuła, mocne sceny, niesamowita gra aktorska - to wszystko sprawia, że film ten zasługuje na uwagę zarówno fanów horroru, jak i wymagających widzów, poszukujących czegoś więcej w kinematografii.

Oglądaj online

Martyrs. Skazani na strach caly film jest doskonałym przykładem na to, że kino może i powinno poruszać trudne tematy, wymuszać refleksję i wstrząsać emocjonalnie. To nie tylko horror, ale również psychologiczna opowieść o stracie, cierpieniu i granicach, które jesteśmy w stanie przekroczyć we własnym wnętrzu. Martyrs. Skazani na strach cały film lektor pl online to z pewnością film, który pozostaje w pamięci na długo po jego zakończeniu.

Oceń film

Ocena: 7.3 Liczba głosów: 3062

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy