Tło strony

Między nami żywiołami (2023) • Cały Film • Oglądaj Online

5 (16409 ocen)
1h 42min

Para przeciwnych sobie żywiołów Ember i Wade wspólnie ratuje miasto przed zagładą.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Leah Lewis jako Ember Lumen (voice)

Leah Lewis

Ember Lumen (voice)

Mamoudou Athie jako Wade Ripple (voice)

Mamoudou Athie

Wade Ripple (voice)

Shila Ommi jako Cinder Lumen (voice)

Shila Ommi

Cinder Lumen (voice)

Wendi McLendon-Covey jako Gale (voice)

Wendi McLendon-Covey

Gale (voice)

Catherine O'Hara jako Brook Ripple (voice)

Catherine O'Hara

Brook Ripple (voice)

Mason Wertheimer jako Clod (voice)

Mason Wertheimer

Clod (voice)

Ronobir Lahiri jako Harold (voice)

Ronobir Lahiri

Harold (voice)

Wilma Bonet

Flarrietta (voice)

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Między nami żywiołami cały film: Wybuchowa mieszanka emocji i przygody

Film "Między nami żywiołami" to nowa produkcja pełna magii, humoru i pięknych widoków. Ember i Wade, dwa zupełnie różne światy, splatają się w niezwykły sposób, aby uratować swoje miasto przed nieuchronną zagładą. Ta niezwykła opowieść o przyjaźni, miłości i odwadze przeniesie widzów w nowy wymiar emocji. Przeplatając sceny pełne akcji, romantyczne chwile i nieoczekiwane zwroty akcji, "Między nami żywiołami" jest ekscytującym widowiskiem dla całej rodziny.

Nieszablonowa komedia rodzinna w nowej odsłonie

"Między nami żywiołami" to esencja humoru w różnych odsłonach. Niebanalne żarty, zaskakujące dialogi między bohaterami i pełne komicznych sytuacji sceny zapewnią niezapomniane chwile śmiechu. Film udowadnia, że nawet dwie naprawdę różne osoby potrafią się dogadać i razem stawić czoła wszelkim trudnościom. Między nami żywiołami cały film przemawia do wielbicieli lekkiego humoru i równocześnie dotyka ważnych tematów życiowych.

Zaklęta miłość w sercu filmu

"Między nami żywiołami" to nie tylko komedia, lecz również romantyczna opowieść. Ember i Wade to dwie postacie z dwóch odmiennych światów, które połączyła silna więź i pragnienie uratowania bliskim sercom miejscu. Ich wspólna walka staje się pretekstem do odkrywania uczuć, które mogą przerodzić się w coś znacznie głębszego niż tylko przyjaźń. W tej filmowej przygodzie miłość między głównymi bohaterami odciska swoje piętno na całą historię.

Fantastyczne krajobrazy i efekty specjalne

"Między nami żywiołami" urzeka nie tylko fabułą, ale także niesamowitą oprawą wizualną. Krajobrazy i sceneria, które przeniosą nas w zupełnie nowe miejsce, zapierają dech w piersiach. Efekty specjalne w filmie wprawiają w zachwyt i uczestniczą w budowaniu niepowtarzalnego klimatu produkcji. Realistycznie przedstawione żywioły oraz niezwykłe cuda przyrody są jak drugi bohater filmu.

Niesamowity świat wyobraźni

"Między nami żywiołami" odkrywa przed widzami cały nowy, magiczny świat pełen przygód. Niezapomniane postacie, które będą towarzyszyć nam przez całą opowieść, fascynują swoim bogactwem charakterów i podejściem do życia. Twórcy filmu zapraszają nas do podróży przez wyobraźnię, gdzie nasze najskrytsze marzenia mogą stać się rzeczywistością. Między nami żywiołami cały film to magiczne i niezwykłe doświadczenie dla widza.

Ocena użytkowników i niezapomniane wrażenia

Pozytywne opinie użytkowników nie pozostawiają wątpliwości - Między nami żywiołami to film, który warto zobaczyć. Średnia ocena użytkowników wynosząca 5.0 na 10, potwierdza niezwykłe wrażenia, jakie to widowisko sprawia. Przygotuj się na skrajne emocje, fascynującą historię, a przede wszystkim na niezapomniane chwile spędzone w towarzystwie niezwykłych bohaterów. "Między nami żywiołami" to film, który zapada w pamięć na długo.

Oceń film

Ocena: 5 Liczba głosów: 16409

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy