Mój dług caly film online

Mój dług (2022) • Cały Film • Oglądaj Online

6 (967 ocen)
1h 40min

Młody przedsiębiorca Sławomir Sikora (Bartosz Sak) prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Bartosz Sak jako Sławomir Sikora

Bartosz Sak

Sławomir Sikora

Piotr Stramowski jako Hektor

Piotr Stramowski

Hektor

Olga Bołądź jako Ewa

Olga Bołądź

Ewa

Marcin Januszkiewicz jako Greg

Marcin Januszkiewicz

Greg

Anna Karczmarczyk jako Agata

Anna Karczmarczyk

Agata

Piotr Polk jako Prosecutor

Piotr Polk

Prosecutor

Małgorzata Bogdańska jako Judge

Małgorzata Bogdańska

Judge

Jakub Sierenberg jako Kamil

Jakub Sierenberg

Kamil

Kraj produkcji

Odkryj dramat "Mój dług" online

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz obejrzeć Mój dług cały film, warto sprawdzić popularne serwisy streamingowe takie jak YouTube, Vider czy CDA HD. Mój dług online to kryminalny dramat, który przeniesie widzów w świat mrocznych wydarzeń i skrajnych emocji. Wyprodukowany w 2022 roku film, pod kierownictwem Denisa Delicia i Bogusława Joba, opowiada historię Sławomira Sikory, postaci w którą wciela się talent Bartosz Sak. Jego walka o przeżycie w więziennym świecie recydywistów uwypukla istotę człowieczeństwa w obliczu przemocy. Dla fanów kina, którzy poszukują Mój dług cda lub Mój dług zalukaj, w sieci dostępne są różne platformy, oferujące szeroką gamę filmów w jakości 1080p pl.

Gdzie znaleźć "Mój dług" w jakości HD?

Interesującym pytaniem dla miłośników kina jest „Mój dług gdzie obejrzeć”. Odpowiedzi na to może dostarczyć szereg serwisów VOD. Mój dług cały film pl to szansa na przeżycie intensywnych emocji w zaciszu własnego domu. Pełna wersja z lektorem po polsku, czyli Mój dług cały film lektor pl, jest dostępna na wielu stronach internetowych, umożliwiając łatwy dostęp dla szerokiego grona odbiorców. Dla entuzjastów, którzy oczekują niezapomnianych wrażeń wizualnych, wyszukanie Mój dług 1080p pl na platformach takich jak Filman może okazać się kluczowe, ponieważ wyższa jakość obrazu znamiennie podnosi poziom doznawanych emocji.

Oceń film

Ocena: 6 Liczba głosów: 967

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy