Nigdy w życiu! cały film online

Nigdy w życiu! (2004) • Cały Film • Gdzie obejrzeć?

6.4 (14412 ocen)
1h 40min

Judyta jest żoną nieźle prosperującego biznesmena, ma dorastająca córkę i prowadzi rubrykę dotyczącą kontaktów z czytelnikami w piśmie dla kobiet. Pewnego dnia jej mąż oświadcza, że ma kochankę, która spodziewa się dziecka. Judyta zgadza się na rozwód, kupuje działkę budowlaną pod Warszawą i stawia niewielki domek.…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Danuta Stenka jako Judyta Kozłowska

Danuta Stenka

Judyta Kozłowska

Artur Żmijewski jako Adam

Artur Żmijewski

Adam

Joanna Jabłczyńska jako Antonina "Tosia" Kozłowska

Joanna Jabłczyńska

Antonina "Tosia" Kozłowska

Joanna Brodzik jako Urszula "Ula"

Joanna Brodzik

Urszula "Ula"

Krzysztof Kowalewski jako Karol

Krzysztof Kowalewski

Karol

Marta Lipińska jako matka Judyty

Marta Lipińska

matka Judyty

Rafał Królikowski jako Editor-in-chief

Rafał Królikowski

Editor-in-chief

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Nigdy w życiu! - Wyjątkowa historia miłosna

Nigdy w życiu! to polska komedia romantyczna z 2004 roku, która przeniesie Cię w świat Judyty - żony bogatego biznesmena, która nagle musi zmierzyć się z trudną decyzją. Cały film, rozbudowany w miłosną opowieść, zaskoczy Cię swoją niepowtarzalnością.

Pułapka zdrady i odwagi

Na początku filmu Judyta dowiaduje się, że jej mąż ma romans i spodziewa się dziecka. To ogromne zaskoczenie dla bohaterki, która postanawia podjąć trudną decyzję i zgodzić się na rozwód. Nigdy w życiu! pełen jest dramatycznych momentów, które poruszą Twoje serce.

Od nowa pod Warszawą

Judyta, postanawia rozpocząć nowe życie biorąc rozwód, kupując działkę budowlaną pod Warszawą i budując niewielki domek. To fascynujący moment w filmie, kiedy główna bohaterka odkrywa czar życia na wsi. Przenieś się wraz z nią do tego malowniczego zakątka i zobacz, jak pewne decyzje mogą odmienić los.

Miłość przychodzi nieoczekiwanie

Nigdy w życiu! cały film przypomina nam, że zawsze istnieje szansa na miłość. Judyta spotyka wyjątkowego mężczyznę, który przypadkiem wbija się w jej życie. To historia pełna niezwykłych spotkań i zaskakujących zwrotów akcji, która na nowo odkrywa magię miłości.

Polska produkcja pełna humoru

Ryszard Zatorski, reżyser tego filmu, doskonale odnajduje równowagę między komedią a romansowymi wątkami. Śmiało mogę powiedzieć, że Nigdy w życiu! to jeden z niewielu filmów, który potrafi tak doskonale połączyć te dwa gatunki. Śmiech gwarantowany!

Oceniany przez widzów na 6.4 na 10

Ocena użytkowników to jeden z ważnych czynników, który świadczy o jakości filmu. Nigdy w życiu! zdobył ogólną ocenę 6.4 na 10, co dowodzi, że historia Judyty i jej niesamowitej odwagi wzbudziła emocje wśród widzów. Przekonaj się sam, oglądając ten polski romans na dużym ekranie!

Oceń film

Ocena: 6.4 Liczba głosów: 14412

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy