Pokłosie cały film online

Pokłosie (2012) • Cały Film • Gdzie obejrzeć?

6.6 (2054 ocen)
1h 47min

Franciszek Kalina (Ireneusz Czop) po latach emigracji przyjeżdża do Polski, zaalarmowany wiadomością, że jego młodszy brat (Maciej Stuhr) popadł w konflikt z mieszkańcami swojej wsi. Po przyjeździe odkrywa, że przyczyną jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni od lat bracia próbują dojść prawdy. Prowadzone przez nich…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Ireneusz Czop jako Franciszek Kalina

Ireneusz Czop

Franciszek Kalina

Maciej Stuhr jako Józef Kalina

Maciej Stuhr

Józef Kalina

Jerzy Radziwiłowicz jako Proboszcz

Jerzy Radziwiłowicz

Proboszcz

Zuzana Fialová jako Justyna

Zuzana Fialová

Justyna

Andrzej Mastalerz jako Ksiądz Janusz Pawlak

Andrzej Mastalerz

Ksiądz Janusz Pawlak

Zbigniew Zamachowski jako Sierżant Włodzimierz Nowak

Zbigniew Zamachowski

Sierżant Włodzimierz Nowak

Danuta Szaflarska jako Zielarka

Danuta Szaflarska

Zielarka

Jerzy Szynkiewicz

Taksówkarz

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Pokłosie cały film

Franciszek Kalina (Ireneusz Czop) po latach emigracji wraca do Polski, zaniepokojony wiadomością o konflikcie jego młodszego brata (Maciej Stuhr) z mieszkańcami wsi. Po przybyciu odkrywa, że powodem jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni bracia postanawiają odkryć prawdę. Włączając "Pokłosie cały film" dowiesz się jak rozwiązują tę zagadkę.

Tajemnice ukryte w "Pokłosiu"

W opowieści o Pokłosie, reżyser Władysław Pasikowski ukazuje pełen napięcia dramat, wpleciony w tajemnice i dreszczowiec. Kiedy Franciszek powrócił do kraju, nie spodziewał się zderzyć z nawiedzoną przeszłością i wojennymi sekretami. Twórcza intryga "Pokłosie cały film" fascynuje i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej sekundy.

Emocje i lojalność rodzinna

Pokłosie to także historia o miłości rodzinnej i lojalności. Mimo długiego rozłączenia, Franciszek wyrusza na pomoc swojemu bratu, nie zważając na niebezpieczeństwo, jakie może spotkać po drodze. Film ukazuje, że więzy krwi są niezwykle silne i mają moc przetrwania nawet najtrudniejszych sytuacji.

Pokłosie - mroczne tło historii Polski

Władysław Pasikowski w swoim filmie "Pokłosie" doskonale wpisuje się w tematykę mrocznej historii Polski. Snute wokół wojennych tajemnic, przedstawia on wyjątkową opowieść o powojennym dziedzictwie, które wciąż wpływa na życie i relacje między ludźmi. "Pokłosie cały film" to fascynujący dive into dark chapters of Polish history.

Klimat i aktorstwo w "Pokłosiu"

Pokłosie to film, który urzeka swoim atmosferycznym klimatem. Pasikowski perfekcyjnie oddaje napięcie i niepokój za pomocą reżyserii, zdjęć i świetnej muzyki. Aktorstwo Ireneusza Czopa i Macieja Stuhra jest znakomite i przekonujące, potrafiąc oddać emocje i zagadkowość swoich postaci.

Ocena użytkowników i popularność "Pokłosia"

"Pokłosie" spotkało się z międzynarodowym uznaniem i zdobyło ocenę użytkowników na poziomie 6,6 na 10. Film doceniono zarówno w Polsce, jak i za granicą, co świadczy o jego wartości artystycznej. Niezwykła historia rozgrywająca się w "Pokłosiu cały film" zapewnia niezapomniane przeżycia dla widza.

Oceń film

Ocena: 6.6 Liczba głosów: 2054

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy