Tło strony

Przełęcz ocalonych (2016) • Cały Film • Oglądaj Online

8.1 (8363 ocen)
2h 19min

Schyłek II wojny światowej. Podczas krwawej bitwy o Okinawę amerykański sanitariusz odmawia noszenia broni i zabijania z powodów moralnych.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Andrew Garfield jako Desmond T. Doss

Andrew Garfield

Desmond T. Doss

Sam Worthington jako Captain Glover

Sam Worthington

Captain Glover

Vince Vaughn jako Sgt Howell

Vince Vaughn

Sgt Howell

Teresa Palmer jako Dorothy Schuttle

Teresa Palmer

Dorothy Schuttle

Luke Bracey jako Smitty Ryker

Luke Bracey

Smitty Ryker

Hugo Weaving jako Tom Doss

Hugo Weaving

Tom Doss

Rachel Griffiths jako Bertha Doss

Rachel Griffiths

Bertha Doss

Ryan Corr jako Lieutenant Manville

Ryan Corr

Lieutenant Manville

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Przełęcz ocalonych: Unikalny film pełen emocji

Przełęcz ocalonych to poruszający film, którego akcja rozgrywa się podczas schyłku II wojny światowej. Film skupia się na bohaterskich działaniach amerykańskiego sanitariusza, który odmawia noszenia broni i zabijania z powodów moralnych. Przez cały film pojawia się temat moralnych dylematów wobec przemocy wojennej. Film fascynuje widza swoją autentycznością i wnikliwością, co stanowi główną siłę przekazu Przełęczy ocalonych.

Wzruszające historie bohaterów filmu

Przełęcz ocalonych ukazuje dramatyczne historie bohaterów, którzy stają w obliczu nieludzkiej i brutalnej wojny. Film starannie analizuje psychologiczne aspekty postaci, odkrywając ich nadzwyczajną siłę wewnętrzną. Przez cały film obserwujemy rozwój i ewolucję bohaterów, co wzbudza w widzu głębokie emocje i sympatię. Przełęcz ocalonych to film pełen wzruszeń i pozytywnych przełomów, który nie pozostawi nikogo obojętnym.

Mistrzowskie wykonanie i wciągająca oprawa wizualna

Przełęcz ocalonych zachwyca swoją perfekcyjnie zrealizowaną produkcją. Reżyser Mel Gibson odwzorowuje autentyczną atmosferę wojennych wydarzeń, co wpływa na intensywność filmu. Wciągające ujęcia bitew oraz szczegóły historyczne sprawiają, że widz przenosi się wprost na pole walki. Doskonałe efekty specjalne dodają filmowi realizmu i walorów artystycznych. Przełęcz ocalonych to wzór doskonałego filmowego rzemiosła.

Biografia wojennego bohatera

Przełęcz ocalonych przedstawia prawdziwą historię bohatera wojennego, której znaczenie jest nie do przecenienia. Film opowiada o niezwykłej odwadze i poświęceniu sanitariusza, który walczył nie tylko z wrogiem, ale także z samym sobą. Przez cały film towarzyszymy mu w jego podróży, ucząc się wielu życiowych lekcji. Przełęcz ocalonych to nie tylko głęboki portret bohatera, ale również inspirujące przypomnienie o wartościach ludzkich w najtrudniejszych czasach.

Potężne przesłanie i uniwersalna tematyka

Przełęcz ocalonych to film, który otwiera dyskusję na temat moralności, wojny i znaczenia ludzkiego życia. Przez cały film pojawia się refleksja nad tym, jak ważne jest podjęcie odpowiednich decyzji, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Przełęcz ocalonych pokazuje, że siła i odwaga mogą przyjść z niespodziewanych źródeł. Film wprowadza widza w głębokie zastanowienie się nad własnymi wartościami i postawami moralnymi.

Ocena użytkowników: 8.1 na 10

Przełęcz ocalonych jest jednym z najwyżej ocenianych filmów przez użytkowników. To niezwykle emocjonująca i przemyślana produkcja, która zdobyła uznanie widzów na całym świecie. Film wciąga od pierwszych minut, a pełne emocji doświadczenie towarzyszy widzowi przez całą projekcję. Przełęcz ocalonych to niezapomniana podróż, która na zawsze pozostaje w sercu widza.

Oceń film

Ocena: 8.1 Liczba głosów: 8363

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy