Tło strony

Ratatuj (2007) • Cały Film • Oglądaj Online

8 (3683 ocen)
1h 51min

Szczur Remy marzy o karierze kucharza. Pewnego dnia trafia do ekskluzywnej paryskiej restauracji.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Patton Oswalt jako Remy (voice)

Patton Oswalt

Remy (voice)

Lou Romano jako Linguini (voice)

Lou Romano

Linguini (voice)

Ian Holm jako Skinner (voice)

Ian Holm

Skinner (voice)

Brian Dennehy jako Django (voice)

Brian Dennehy

Django (voice)

Peter Sohn jako Emile (voice)

Peter Sohn

Emile (voice)

Peter O'Toole jako Anton Ego (voice)

Peter O'Toole

Anton Ego (voice)

Brad Garrett jako Gusteau (voice)

Brad Garrett

Gusteau (voice)

Janeane Garofalo jako Colette (voice)

Janeane Garofalo

Colette (voice)

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Ratatuj - Fabuła

Ratatuj to animowany film z 2007 roku, który ukazuje historię Remyego, szczura marzącego o karierze kucharza. Film rozpoczyna się w paryskiej kanalizacji, gdzie Remy mieszka wraz ze swoją szczurzą rodziną. Remy wyróżnia się od innych szczurów, ponieważ ma niezwykłe zmysły smaku i węchu.

Ratatuj caly film wyróżnia się swoją oryginalnością i humorem. Zaskakujące połączenie rasy szczura z pasją do gotowania tworzy nietypowy motyw przewodni całej historii. Remy marzy o tym, aby tworzyć wyjątkowe i smaczne dania, ale jego rodzina nie rozumie jego pasji.

Jeden szczęśliwy wypadek zmienia wszystko

Jednak pewnego dnia los rzuca Remyemu szansę, aby spełnić swoje marzenia. W wyniku zbiegu okoliczności dochodzi do spotkania z nieudanym kucharzem, Linguini. Ratatuj caly film lektor pl online pokazuje, jak Remy odnalazł swoje miejsce w ekskluzywnej paryskiej restauracji. Linguini odkrywa talent Remyego i postanawia wykorzystać go do przygotowywania wyjątkowych dań dla gości.

W trakcie współpracy Remy i Linguini stają się prawdziwym dream teamem kulinarnym. Ratatuj cały film jest pełen niezwykłych i zabawnych sytuacji, w których Remy musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość jako szczur. Ich wspólna podróż kulinarna staje się coraz bardziej ekscytująca i prowadzi ich do osiągnięcia nieoczekiwanych celów.

Wielka walka o pasję i marzenia

Ratatuj to nie tylko historia o kulinarnych wyzwaniach, ale także o walce o marzenia i przyjęciu siebie takim, jakim się jest. Remy nie tylko musi zmierzyć się z konfliktem wewnętrznym, ale także z opinią otoczenia, które nie akceptuje szczura jako kucharza.

Główny bohater filmu Ratatuj caly film pokazuje, że pasja i determinacja mogą pokonać wszelkie przeciwności. Remy i Linguini udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko w to wierzymy i jesteśmy gotowi pokonać własne ograniczenia.

Wielki sukces i nauka o życiu

Ostatecznie, Ratatuj cały film kończy się sukcesem Remyego i Linguiniego. Ich wspólne starania przynoszą im sławę i uznanie. Jako para kulinarna zdobywają serca wielu gości, a restauracja staje się miejscem, gdzie marzenia stają się rzeczywistością.

Ale Ratatuj to nie tylko film o gotowaniu i kulinarnych sukcesach. To również historia o przyjaźni, lojalności i znaczeniu bycia sobą. Film porusza tematy ważne dla każdego człowieka i uczy nas, że każdy ma swoje talenty i pasje, które warto pielęgnować i rozwijać, niezależnie od opinii innych.

Podsumowanie

Ratatuj to jedyny w swoim rodzaju film, który wzrusza i bawi jednocześnie. Historia Remyego i Linguiniego to inspirujący przykład tego, że marzenia można spełniać, niezależnie od przeciwności. Ten przemyślany i pełen humoru film z 2007 roku z pewnością zyskał sobie serca widzów na całym świecie. Ratatuj to nie tylko animowana historia o kucharzu-szczurze, ale również mądra nauka o życiu i walce o swoje marzenia.

Oceń film

Ocena: 8 Liczba głosów: 3683

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy