Spider-Man: Poprzez Multiwersum caly film online

Spider-Man: Poprzez Multiwersum (2023) • Cały Film • Oglądaj Online

5 (3346 ocen)
2h 22min

Miles Morales powraca w kolejnym rozdziale nagrodzonej Oscarem® animacji z 2018r, "Spider-Man Universum", który cieszył się popularnością widzów na całym świecie i zarobił 375 mln dolarów. W czerwcu zobaczymy animacje “Spider-Man: Poprzez Multiwersum”. Razem z Gwen Stacy będą musieli poradzić sobie z nowym zagrożeniem, Miles będzie musiał na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem, aby móc uratować ludzi, których kocha najbardziej.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Shameik Moore jako Miles Morales (voice)

Shameik Moore

Miles Morales (voice)

Hailee Steinfeld jako Gwen Stacy (voice)

Hailee Steinfeld

Gwen Stacy (voice)

Brian Tyree Henry jako Jeff Morales (voice)

Brian Tyree Henry

Jeff Morales (voice)

Luna Lauren Velez jako Rio Morales (voice)

Luna Lauren Velez

Rio Morales (voice)

Jake Johnson jako Peter B. Parker (voice)

Jake Johnson

Peter B. Parker (voice)

Oscar Isaac jako Miguel O'Hara (voice)

Oscar Isaac

Miguel O'Hara (voice)

Jason Schwartzman jako Spot (voice)

Jason Schwartzman

Spot (voice)

Issa Rae jako Jessica Drew (voice)

Issa Rae

Jessica Drew (voice)

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Przygoda Milsa Moralesa w "Spider-Man: Poprzez Multiwersum"

"Spider-Man: Poprzez Multiwersum" to kolejny rozdział sagi o Milesie Moralesie, który powraca po nagrodzonym Oscarem® filmie animowanym z 2018 roku, "Spider-Man Universum". Pierwsza część zdobyła ogromną popularność i zarobiła niesamowitą sumę 375 milionów dolarów na całym świecie. Teraz, w czerwcu, fani serii będą mieli okazję delektować się kontynuacją w postaci animacji "Spider-Man: Poprzez Multiwersum".

W nowej części Miles Morales i Gwen Stacy ponownie stają w obliczu niebezpieczeństwa. Muszą zmierzyć się z nowym zagrożeniem, które zagraża ich miastu. Aby uratować wszystkich, Miles będzie musiał odkryć na nowo swoje bohaterskie cechy i zdefiniować, co to znaczy być Spider-Manem. Napięcie i akcja gwarantowane!

Nowe niebezpieczeństwo czeka na Milesa Moralesa i Gwen Stacy

"Spider-Man: Poprzez Multiwersum" przenosi nas w kolejną pełną przygód podróż Milesa Moralesa i Gwen Stacy. Film ten, pełen niezapomnianych akcji, rozgrywa się w wielowymiarowym uniwersum Spider-Mana, gdzie spotykamy wiele różnych wersji samego bohatera. To emocjonujące doświadczenie, które pozwala nam zanurzyć się w niesamowitym wszechświecie Spider-Mana.

Miles Morales, znany z poprzednich filmów, ponownie wyrusza na swoją misję, aby ocalić świat, który zna. Wraz z Gwen Stacy, również znaną jako Spider-Woman, muszą stawić czoła nowej, tajemniczej sile, która zagraża istnieniu ich miasta. Ta niebezpieczna podróż w głąb multiwersum zaskoczy zarówno bohaterów, jak i widzów.

Od bohatera do legendy - Miles Morales

Miles Morales, młody nastolatek o niezwykłych zdolnościach, musi się zmierzyć ze swoją rolą jako Spider-Man. Jego podróż pełna jest wyzwań i trudnych decyzji. Aby uratować miasto i ludzi, których kocha najbardziej, musi wkroczyć na nową ścieżkę, odkryć siłę w sobie i zmierzyć się z przeciwnościami.

W "Spider-Man: Poprzez Multiwersum" możemy obserwować rozwój postaci Milesa od zwykłego nastolatka do bohatera. Poruszając się po różnych wymiarach, Miles poznaje inne wersje siebie samego, co ostatecznie pomaga mu lepiej zrozumieć, kim jest i jaką rolę ma do odegrania w obronie miasta. To historia o zdobywaniu odwagi, wiary w siebie i prawdziwym znaczeniu bycia bohaterem.

Spektakularna animacja i wizualne szczegóły

"Spider-Man: Poprzez Multiwersum" to również wspaniała eksplozja wizualnych efektów. Animacja z dużą precyzją przedstawia różne wymiary i różnorodność Spider-Manów. Wielobarwne krajobrazy i niezwykłe szczegóły zachwycą widzów. Każdy kadr tego filmu jest misternie zaprojektowany, gwarantując wspaniałe wrażenia wizualne.

Reżyserzy Joaquim Dos Santos, Justin K. Thompson i Kemp Powers stworzyli prawdziwe dzieło sztuki wizualnej, które przenosi widzów w niesamowity świat multiwersum. Bogata kolorystyka, dynamiczne animacje i dopracowane szczegóły zapewniają niezapomniane doznania wizualne, które trzymają w napięciu przez cały film.

Spider-Man: Poprzez Multiwersum - film pełen emocji i akcji

"Spider-Man: Poprzez Multiwersum" to pełen emocji i niezwykłej akcji film dla fanów Spider-Mana i nie tylko. Porywająca historia Milesa Moralesa, niesamowita animacja oraz wizualne arcydzieło sprawiają, że ten film jest absolutnie nieodzowny dla wszystkich miłośników komiksów i przygód superbohaterów.

Nie przegap możliwości zanurzenia się w multiwersum Spider-Mana i towarzyszenia bohaterom w ich niebezpiecznej misji. Spider-Man: Poprzez Multiwersum czeka na Ciebie, aby Tobą zainteresować i przenieść do innego wymiaru pełnego akcji, przygody i niesamowitych odkryć. Nie zwlekaj, już teraz zanurz się w świat Spider-Mana!

Spider-Man: Poprzez Multiwersum - oglądaj online z polskim lektorem

Jeśli marzysz o obejrzeniu "Spider-Man: Poprzez Multiwersum" w domowym zaciszu, masz na to świetną okazję! Wystarczy, że zalogujesz się na stronie internetowej i wyszukasz film "Spider-Man: Poprzez Multiwersum caly film lektor pl online". Będziesz mógł cieszyć się tą ekscytującą animacją, nie ruszając się z domu. Nie przegap okazji i wejdź do multiwersum Spider-Mana już teraz!

Oceń film

Ocena: 5 Liczba głosów: 3346

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy