Tło strony

Znachor (2023) • Cały Film • Oglądaj Online

8.2 (250 ocen)
2h 20min

W tej adaptacji powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza były szanowany chirurg profesor Rafał Wilczur próbuje odzyskać utraconą pamięć oraz córkę, która go nie rozpoznaje.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Leszek Lichota jako Rafał Wilczur / Antoni Kosiba

Leszek Lichota

Rafał Wilczur / Antoni Kosiba

Maria Kowalska jako Marysia Wilczur

Maria Kowalska

Marysia Wilczur

Ignacy Liss jako count Leszek Czyński

Ignacy Liss

count Leszek Czyński

Anna Szymańczyk jako Zośka

Anna Szymańczyk

Zośka

Izabela Kuna jako countess Eleonora Cyńska

Izabela Kuna

countess Eleonora Cyńska

Mikołaj Grabowski jako count Stanislaw Czyński

Mikołaj Grabowski

count Stanislaw Czyński

Mirosław Haniszewski jako Jerzy Dobraniecki

Mirosław Haniszewski

Jerzy Dobraniecki

Artur Barciś jako Butler

Artur Barciś

Butler

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Odkryj na nowo klasykę polskiego kina - "Znachor" w odsłonie 2023

Z najnowszą adaptacją powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, widzowie mają okazję zmierzyć się z poruszającym dramatem, jakim jest film "Znachor". Reżyserowany przez uznanego w branży filmowej Michała Gazdę, obraz przekształca znaną literacką historię w pełnometrażowe arcydzieło kina polskiego. Film przedstawiający losy byłego chirurga, profesora Rafała Wilczura, który wędruje przez Polskę w poszukiwaniu utraconej pamięci oraz drogi do serc najbliższych, zdobył serca widzów, czego dowodem jest wysoka ocena użytkowników: 8.2 na 10. Narracja pełna dramatyzmu i delikatnego romansu angażuje emocjonalnie i pozostawia widza z głębokimi refleksjami na długo po seansie.

Współczesny "Znachor" - emocje w najlepszej rozdzielczości

Pełna emocji i głębi fabuła "Znachora" z 2023 roku, przekłada się na wyjątkową jakość obrazu i realizacji filmowej. Dostępna wersja Znachor 1080p pl pozwala na cieszenie się każdym szczegółem tej wciągającej opowieści. Polska produkcja, będąca synonimem kinematografii na najwyższym poziomie, pozwala widzom na pełne doświadczenie dramatycznych zwrotów akcji oraz subtelnych niuansów romansu, jakie kryją się w opowieści o profesorze Wilczurze. Dzięki możliwościom współczesnej techniki filmowej, można "Znachor" gdzie obejrzeć online, korzystając z platform takich jak Znachor cda, Znachor zalukaj, czy też innych popularnych serwisów VOD takich jak youtube, vider, czy cda hd, które oferują bogaty repertuar kinowy dla najbardziej wymagających widzów.

Polski film, który porusza serca - "Znachor" współczesnej ery

Dramat, który składnia do refleksji i urzeka romansową fabułą, "Znachor", utrwala swoją pozycję wśród cenionych dzieł polskiej kinematografii. Reżyseria Michała Gazdy doprowadza do perfekcji adaptację literatury na srebrny ekran, zachowując czystą esencję opowieści Dołęgi-Mostowicza, a zarazem wnosząc świeżą perspektywę, która odnajduje się idealnie w kontekście współczesności. Warto zaznaczyć, iż produkcja filmowa odbyła się w kraju nad Wisłą, co podnosi prestiż Polska produkcja na arenie międzynarodowej i przyczynia się do popularyzacji rodzimej kultury i tradycji. Wysoka jakość wykonania oraz przemyślane elementy scenograficzne sprawiają, iż "Znachor" staje się wzorem dla innych twórców, aspirując do miana obrazu ponadczasowego.

Gdzie obejrzeć "Znachor" - przegląd platform VOD

Rynek wideo na żądanie (VOD) stale się rozwija, oferując widzom niezliczone opcje dostępu do ich ulubionych filmów i serii. Fanów polskiego dramatu z pewnością ucieszy fakt, że "Znachor" cały film pl jest dostępny online, dzięki czemu bez trudu mogą oni zanurzyć się w historii profesora Wilczura. Odwiedzając popularne platformy takie jak Znachor filman czy inne serwisy streamujące, można wygodnie i w dowolnym czasie cieszyć się filmem. Wpisując frazę Znachor online w wyszukiwarkę, nie braknie opcji dla poszukujących możliwości obejrzenia tej polskiej produkcji dramatyczno-romantycznej, pokazującej historię mężczyzny stojącego na rozdrożu życiowych wyborów.

Oceń film

Ocena: 8.2 Liczba głosów: 250

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy