Tło strony

After 2 (2020) • Cały Film • Oglądaj Online

5 (13205 ocen)
1h 45min

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną "odtrutką" na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Josephine Langford jako Tessa Young

Josephine Langford

Tessa Young

Hero Fiennes Tiffin jako Hardin Scott

Hero Fiennes Tiffin

Hardin Scott

Dylan Sprouse jako Trevor Matthews

Dylan Sprouse

Trevor Matthews

Louise Lombard jako Trish Daniels

Louise Lombard

Trish Daniels

Charlie Weber jako Christian Vance

Charlie Weber

Christian Vance

Candice King jako Kimberly Vance

Candice King

Kimberly Vance

Shane Paul McGhie jako Landon Gibson

Shane Paul McGhie

Landon Gibson

Rob Estes jako Ken Scott

Rob Estes

Ken Scott

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

After 2: Powrót do miłości

After 2 cały film to kontynuacja historii Tessy i Hardina, która wzbudziła ogromne emocje wśród widzów. Tym razem, aby zapomnieć o skomplikowanym związku, Tessa postanawia zagłębić się w pracę. Jednakże Wernor, przyjaciel z przeszłości Hardina, przekonuje ją, że między nimi jest coś więcej. Nie jest to łatwe zadanie dla bohaterki, która pragnie odnaleźć niezależność po burzliwym związku.

Walka o miłość

W filmie After 2 cały film, miłość staje na próbie. Tessa musi stawić czoła przeciwnościom, aby znaleźć swoje prawdziwe szczęście. Hardin, mimo postanowień, nie zamierza się poddać i czyni wszystko, aby odzyskać ukochaną. Ich wzajemne pasje i gorąca więź nadal płoną, ale czy to wystarczy, aby pokonać przeszłość?

Wybór między duszą a rozumem

After 2 cały film ukazuje także wewnętrzne rozterki Tessy. Dziewczyna musi wybrać pomiędzy miłością, która ją nieustannie przyciąga do Hardina, a rozsądkiem, który podpowiada, że może warto otworzyć się na nowe możliwości. Przygniatający uczucia, pouczające doświadczenia, a także drugie szanse - to wszystko sprawia, że Tessa staje przed trudnym dylematem.

Przezwyciężanie przeszłości

W filmie After 2 ważny wątek stanowi przezwyciężanie przeszłości. Zarówno Tessa, jak i Hardin, mają za sobą burzliwe związki, które pozostawiły w nich ślady. Teraz, postawieni przed nowymi wyzwaniami, muszą nauczyć się uwierzyć w siebie i znaleźć wewnętrzną siłę, aby przezwyciężyć swoje uprzedzenia i obawy przed powtórką z przeszłości.

Ewolucja bohaterów

After 2 cały film przynosi kontynuację rozwoju postaci. Zarówno Tessa, jak i Hardin, przechodzą przez kolejne etapy dojrzewania emocjonalnego. Od niewinnych nastolatków po ludzi doświadczonych przez życie. Ich relacje stają przed nowymi wyzwaniami, które wymagają od bohaterów odwagi, pokory i zrozumienia. Przez te trudności uczą się wartości miłości, przebaczenia i walki o siebie.

Romantyczne napięcie

After 2 to film, który naładowany jest romantycznym napięciem. Między Tessą i Hardinem istnieje nieodparta przyciągająca siła, która sprawia, że trudno zerwać więzy. Widzowie przechodzą przez burzliwe emocje wraz z bohaterami, wierząc w ich miłość i jednocześnie zastanawiając się, czy będą potrafili pokonać przeciwności. To opowieść o miłości pełnej pasji, trudności, ale i nadziei.

Oceń film

Ocena: 5 Liczba głosów: 13205

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej After: