Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cały film online

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka (2023) • Cały Film • Gdzie obejrzeć?

4.8 (23121 ocen)
2h

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Guillaume Canet jako Astérix

Guillaume Canet

Astérix

Gilles Lellouche jako Obélix

Gilles Lellouche

Obélix

Vincent Cassel jako Jules César

Vincent Cassel

Jules César

Jonathan Cohen jako Graindemaïs

Jonathan Cohen

Graindemaïs

Julie Chen jako Princesse Fu Yi

Julie Chen

Princesse Fu Yi

Leanna Chea jako Tat Han

Leanna Chea

Tat Han

Marion Cotillard jako Cléopâtre / Bibine

Marion Cotillard

Cléopâtre / Bibine

José Garcia jako Biopix

José Garcia

Biopix

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Opis filmu Asterix i Obeliks: Imperium Smoka

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka to film przygodowo-komediowy dla całej rodziny. Akcja toczy się w roku 50 p.n.e., kiedy to cesarzowa Chin zostaje uwięziona w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia. Porwana władczyni ma jedyną nadzieję na uwolnienie - księżniczkę Sass-Yi, która w towarzystwie wiernego ochroniarza i fenickiego kupca wyrusza do Galii.

Podróż do Galii po pomoc

Księżniczka Sass-Yi, będąca córką uwięzionej cesarzowej Chin, szuka pomocy dla swojego kraju. Wyrusza więc razem z wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem do odległej Galii. W swojej podróży poznaje legendarne postacie – Asteriksa i Obeliksa, którzy zgodzili się jej pomóc w uwolnieniu matki. Razem wyruszają na pełną przygód wyprawę, pełną trudności, ale i humorystycznych sytuacji.

Mieszanka przygody i komedii

Film Asterix i Obeliks: Imperium Smoka to idealne połączenie przygody i komedii. Księżniczka Sass-Yi, Asterix i Obeliks staną przed wieloma nietypowymi wyzwaniami i trudnościami, które muszą pokonać, aby osiągnąć swój cel. Świetnie napisany scenariusz i reżyseria Guillaumego Caneta sprawiają, że film jest nie tylko pełen akcji, ale również zabawnymi sytuacjami i dialogami.

Wyjątkowa produkcja francuska

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka to produkcja francuska, która pełna jest charakterystycznego dla tego kraju rozmachu i kunsztu. Wszystkie elementy filmu - kostiumy, scenografia, zdjęcia, oprawa muzyczna - są starannie dopracowane. To właśnie dzięki nim widzowie przenoszą się w magiczny świat starożytnego Rzymu i Galii oraz wspaniałych przygód bohaterów.

Ocena użytkowników i premiera w 2023 roku

Film Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cieszy się popularnością wśród widzów, o czym świadczy ocena użytkowników wynosząca 4.8 na 10. Jest to doskonała rekomendacja dla osób, które szukają interesującej, pełnej emocji i humoru rozrywki. Premiera filmu planowana jest na rok 2023 i zapowiada się, że stanie się on jednym z najbardziej oczekiwanych i wartościowych filmów w tym roku.

Oceń film

Ocena: 4.8 Liczba głosów: 23121

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Asterix i Obelix: