Tło strony

Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 (2024) • Cały Film • Oglądaj Online

6 (875 ocen)
1h 40min

Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy! Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Maciej Zakościelny jako Piotr Wolański

Maciej Zakościelny

Piotr Wolański

Katarzyna Skrzynecka jako Marlena Wolańska

Katarzyna Skrzynecka

Marlena Wolańska

Aleksandra Hamkało jako Agnieszka Wolańska

Aleksandra Hamkało

Agnieszka Wolańska

Nikodem Rozbicki jako Marcin Zawada

Nikodem Rozbicki

Marcin Zawada

Grażyna Błęcka-Kolska jako Katarzyna Zawada

Grażyna Błęcka-Kolska

Katarzyna Zawada

Zdzisław Wardejn jako professor Marian Wolański

Zdzisław Wardejn

professor Marian Wolański

Bartosz Roch Nowicki jako painter

Bartosz Roch Nowicki

painter

Małgorzata Rożniatowska jako Zofia Goździkowa

Małgorzata Rożniatowska

Zofia Goździkowa

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Odkryj nową odsłonę polskiego hitu komediowego

Wyczekiwana produkcja "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5" to kontynuacja jednej z najbardziej uwielbianych polskich serii komediowych, która rozgrzewa serca widzów nostalgią i świeżym humorem. Film, który swoją premierę miał w 2024 roku, zaskakuje nowymi perypetiami dobrze znanych bohaterów, wprowadzając ich w kompletnie nowe sytuacje życiowe. Widowisko w reżyserii Anny Wieczur jest idealnym wyborem dla fanów lekkich, romantycznych komedii, z charakterystycznym dla serii ciepłym podejściem do życiowych problemów. Z dbałością o najdrobniejsze detale fabularne, "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5" nie tylko dostarcza rozrywki, ale również wpisuje się w nurt kultowych kontynuacji kinowych, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów.

Rodzinne perypetie w zabytkowym dworku

Sceneria zabytkowego dworku, do którego przenosi się Piotruś wraz z rodziną, staje się wystarczająco interesującym tłem dla kolejnych zdarzeń w "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5". Widzowie mogą śledzić nietuzinkowe poszukiwania przodka pasującego do eleganckiej rezydencji. Dodatkowo, rola Agnieszki, która robi karierę akademicką, aż do momentu niespodziewanej ciąży, dodaje głębi postaci i wywołuje emocje, z którymi może utożsamiać się wiele kobiet aspirujących do równowagi między karierą a życiem prywatnym. Niezaprzeczalnie, ten cały film stanowi istotne wydarzenie kulturalne i ma potencjał, by stać się jednym z 2024 roku hitów polskiej kinematografii komediowej.

Twórczość Anny Wieczur i oceny widzów

Silne przywiązanie widzów do serii "Kogel Mogel" przesądza o wysokich oczekiwaniach wobec nowej części, a "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5" pod czujnym okiem reżyserki Anny Wieczur, zdaje się być twórczą odpowiedzią na te oczekiwania. Mieszanka humoru, romansu i autentycznych emocji zdążyła już pozyskać przychylność widzów, co potwierdza przyzwoita ocena użytkowników, wynosząca 6.0 na 10. Nie ulega wątpliwości, że film zapada w pamięć, porusza popularne tematy rodzicielskie i samorealizacji, co czyni go obowiązkowym punktem na mapie rodzimego kina.

Poznaj losy postaci w najnowszej produkcji "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5"

Film "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5" zaprasza widzów do wzięcia udziału w kolejnym rozdziale życia ukochanych bohaterów. Poruszające motywy marzeń o rodzicielstwie, nieoczekiwanych zwrotach akcji związanych z pojawieniem się nowych bohaterów i tajemniczego zniknięcia Marcina, tworzą historię pełną humoru, ciepła i ludzkich dramatów. Kontynuacja serii, nie tylko wywołuje nostalgię za poprzednimi filmami, ale również otwiera nową kartę w życiu postaci - coś, co doceniają zarówno stali fani, jak i nowi widzowie, poszukujący polskiej komedii z charakterem.

Oceń film

Ocena: 6 Liczba głosów: 875

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Kogel Mogel: