Bullet Train cały film online

Bullet Train (2022) • Cały Film • Gdzie obejrzeć?

7.4 (239 ocen)
2h 6min

W filmie "Bullet Train" Brad Pitt wciela się w rolę rolę pechowego zabójcy o imieniu Ladybug, który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele - w najszybszym pociągu świata... a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść. W filmie Davida Leitcha, reżysera "Deadpoola 2", koniec linii to dopiero początek szalonej, nieustającej jazdy z dreszczykiem przez współczesną Japonię.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Brad Pitt jako Ladybug

Brad Pitt

Ladybug

Joey King jako Prince

Joey King

Prince

Aaron Taylor-Johnson jako Tangerine

Aaron Taylor-Johnson

Tangerine

Brian Tyree Henry jako Lemon

Brian Tyree Henry

Lemon

Andrew Koji jako Kimura

Andrew Koji

Kimura

真田広之 jako The Elder

真田広之

The Elder

Michael Shannon jako White Death

Michael Shannon

White Death

Bad Bunny jako Wolf

Bad Bunny

Wolf

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Odkryj "Bullet Train" - Niepowstrzymany skok adrenaliny

Jeśli szukasz niezapomnianej dawki emocji, "Bullet Train" to film, który z pewnością przyciągnie uwagę fanów szybkiej akcji i zwrotów akcji. Obraz w reżyserii Davida Leitcha, znanego ze swojej pracy nad "Deadpool 2", prezentuje łączenie wysokooktanowej akcji z błyskotliwym humorem, zapewniając jedną z najbardziej porywających przygód roku 2022. Wciągająca opowieść o pechowym zabójcy, granym przez nadzwyczaj charyzmatycznego Brada Pitta, który dąży do wykonania ostatniego, prostego zlecenia, przenosi widzów w wir wydarzeń rozgrywających się na pokładzie japońskiego pociągu o wysokiej prędkości. "Bullet Train cały film pl" to hasło, które niewątpliwie rozpali wyobraźnię miłośników filmów akcji, poszukujących dynamicznej i efektownej rozrywki.

Gdzie obejrzeć wybuchowy "Bullet Train"?

Zastanawiasz się, Bullet Train gdzie obejrzeć? Wyścig po najbardziej oczekiwane produkcje filmowe roku już się rozpoczął, a "Bullet Train caly film" to pozycja, którą warto mieć na uwadze. Dzięki zestawieniu akcji, komedii i dreszczowca, ten film promieniuje unikalnym stylem, którego nie można przegapić. Większość kinomanów chce doświadczyć wartkiej fabuły i barwnych postaci w najwyższej jakości obrazu, dlatego poszukiwane są frazy takie jak "Bullet Train 1080p pl", które gwarantują ostry obraz i zachwycające detale. Sprawdź dostępne platformy streamingowe lub program kinowy w swojej okolicy, aby nie ominęła Cię ta ekscytująca jazda w obsadzie z gwiazdą taką jak Brad Pitt i pod przewodnictwem Davida Leitcha.

Oceń film

Ocena: 7.4 Liczba głosów: 239

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy