Iluzja 2 caly film online

Iluzja 2 (2016) • Cały Film • Oglądaj Online

6.5 (3376 ocen)
2h 9min

Czterej Jeźdźcy zostają zwerbowani przez geniusza technologicznego i zmuszeni do dokonania najbardziej niewiarygodnego skoku rabunkowego w ich karierze.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Jesse Eisenberg jako J. Daniel Atlas

Jesse Eisenberg

J. Daniel Atlas

Mark Ruffalo jako Dylan Rhodes

Mark Ruffalo

Dylan Rhodes

Woody Harrelson jako Merritt McKinney / Chase McKinney

Woody Harrelson

Merritt McKinney / Chase McKinney

Morgan Freeman jako Thaddeus Bradley

Morgan Freeman

Thaddeus Bradley

Dave Franco jako Jack Wilder

Dave Franco

Jack Wilder

Daniel Radcliffe jako Walter Mabry

Daniel Radcliffe

Walter Mabry

Lizzy Caplan jako Lula

Lizzy Caplan

Lula

Michael Caine jako Arthur Tressler

Michael Caine

Arthur Tressler

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Czterej Jeźdźcy w najbardziej niewiarygodnym skoku rabunkowym w Iluzji 2 cały film

Iluzja 2 to film z 2016 roku, który przenosi nas z powrotem do fascynującego świata Czterech Jeźdźców - magików specjalizujących się w spektakularnych występach iluzjonistycznych. Tym razem jednak ich sztuczki będą miały wyjątkowo realistyczny charakter, kiedy zostaną zwerbowani przez geniusza technologicznego, aby dokonać najbardziej niewiarygodnego skoku rabunkowego w ich dotychczasowej karierze.

W świecie Iluzji 2 cały film, granie z percepcją rzeczywistości i manipulowanie umysłami staje się codziennością. Jon Chu, który odpowiadał za reżyserię pierwszej części, powraca w reżyserskim krześle, aby dostarczyć nam pełne napięcia i emocji widowisko. Dzięki jego umiejętnościom oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii efektów specjalnych, oglądający będą mogli poczuć się częścią magicznej uwielbiającej ryzyko i adrenaliny sceny.

Nowe zagrożenia i nieprzewidywalne zwroty akcji w Iluzji 2 caly film

Cztery Jeźdźce - Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) i Lula May (Lizzy Caplan) - ponownie stają do walki z przeciwnikami, którzy chcą rozpowszechnić chaos i manipulować społeczeństwem za pomocą iluzji. Tym razem jednak napotykają nowe zagrożenia i nieprzewidywalne zwroty akcji, które sprawią, że będą musieli stawić czoła swoim największym lękom i znaleźć sposób na pokonanie nieuchwytnych wrogów.

Wraz z pojawieniem się nowej postaci - genialnego technika Waltera Mabryego (Daniel Radcliffe) - Czterej Jeźdźcy stoją w obliczu największego wyzwania w swoim życiu. Mabry wymusza na nich przeprowadzenie skoku rabunkowego, który wydaje się niemożliwy do wykonania. Jednak magicy nie zawodzą, a ich kombinacje, zręczność i kreatywność zostaną wystawione na najcięższą próbę.

Zawiłe intrygi i nieodkryte tajemnice w Iluzji 2 cały film lektor pl online

Iluzja 2 cały film lektor pl online odsłania przed widzami zawiłe intrygi i nieodkryte tajemnice. Wszystko to w połączeniu z akcją, dreszczowcem, komedią, kryminałem i przygodą sprawia, że jest to produkcja dla wszystkich miłośników wielowątkowej historii, dynamicznych scen i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Co najważniejsze, Iluzja 2 nie traci na wartości, odkrywając nadal nowe aspekty postaci i rozwijając główną fabułę. Oczekuje nas doskonałe wykonanie scen i efektów specjalnych, nieustający losowy humor i dynamiczne sekwencje akcji, które trzymają nas wciągniętych od pierwszej do ostatniej minuty filmu.

Poznaj świat magii, iluzji i darmowego oglądania filmu Iluzja 2 caly film lektor pl online. Przygotuj się na emocjonującą podróż w świat Ludgaterre, gdzie granice między pozorem a rzeczywistością zlewają się w jedno. Śledź losy Czterech Jeźdźców, wizjonerskich magików, którzy udowodnią, że nic nie jest takie, jakim się wydaje.

Oceń film

Ocena: 6.5 Liczba głosów: 3376

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Iluzja: