Champion caly film online

Champion (2002) • Cały Film • Oglądaj Online

6.2 (3693 ocen)
1h 36min

Mistrz świata wagi ciężkiej zostaje skazany za gwałt. W więzieniu otrzymuje propozycję stoczenia walki bokserskiej z czempionem zakładu karnego.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Wesley Snipes jako Monroe Hutchen

Wesley Snipes

Monroe Hutchen

Ving Rhames jako George 'Iceman' Chambers

Ving Rhames

George 'Iceman' Chambers

Peter Falk jako Mendy Ripstein

Peter Falk

Mendy Ripstein

Michael Rooker jako A.J. Mercker

Michael Rooker

A.J. Mercker

Jon Seda jako Jesus 'Chuy' Campos

Jon Seda

Jesus 'Chuy' Campos

Wes Studi jako Mingo Pace

Wes Studi

Mingo Pace

Fisher Stevens jako James 'Ratbag' Kroycek

Fisher Stevens

James 'Ratbag' Kroycek

Dayton Callie jako Yank Lewis

Dayton Callie

Yank Lewis

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Champion - opis i fabuła

Champion to niezwykły film z 2002 roku, który jest pełen akcji, dramatu, kryminału, przygody, sensacji oraz sportowych wątków. Produkcja ta przenosi nas w świat boksu i ukazuje historię niezwykłego Mistrza świata wagi ciężkiej, który zostaje skazany za gwałt. Jego życie mocno się komplikuje, ale dzięki niezłomnej woli i determinacji postanawia stawić czoła swoim problemom, łącznie z trudnościami, jakie napotyka w więzieniu.

Otrzymując propozycję stoczenia walki bokserskiej z czempionem zakładu karnego, nasz bohater musi podjąć niełatwą decyzję. Czy zgodzić się na tę szansę na odzyskanie godności i zwycięstwa? Czy będzie w stanie przeciwstawić się brutalnej rzeczywistości więziennej? Champion cały film przedstawia nam pełen napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji rozwój wydarzeń, które wpływają na losy głównego bohatera.

Akcja tego filmu nie daje ani chwili wytchnienia. Widzowie będą oczarowani znakomitymi scenami boksu, które doskonale oddają brutalność i determinację, jakiej trzeba mieć, by być prawdziwym mistrzem. Wplatając wątki kryminalne, reżyser Walter Hill tworzy niezwykłą atmosferę pełną zagrożenia i tajemnicy.

Champion caly film lektor pl online to niesamowita podróż w świat boksu, która sprawi, że na ławce w kinie widzowie będą trzymać kciuki za głównego bohatera. Film ten wywołuje wiele emocji, od ekscytacji w trakcie walk, przez niepewność i grozę związane z więziennym życiem, po nadzieję na pozytywne zakończenie historii.

Wielowątkowa produkcja z niezwykle udanymi kreacjami aktorskimi

Champion, będąc produkcją o wielu gatunkach, łączy w sobie różne aspekty filmowe. Ze względu na swoją uniwersalność, zainteresuje on fana każdego z tych gatunków. Doskonała reżyseria Waltera Hilla oraz świetnie stworzone postacie sprawiają, że film ten został doceniony zarówno przez krytyków, jak i publiczność.

Ocena użytkowników 6.2 na 10 dobrze obrazuje percepcję tego filmu. Nie jest to arcydzieło, ale zdecydowanie wart jest uwagi. Każdy, kto lubi kino akcji, dramatyczne historie o walce z przeciwnościami losu oraz niezwykłe kreacje aktorskie, powinien dać szansę Championowi.

Oglądaj online

Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia i emocje. Champion to film, który rozbudza zmysły i nie pozwala na oderwanie wzroku od ekranu. Ciekawa fabuła, niezwykłe sceny boksu, spajające wątki kryminalne, pełne napięcia momenty więziennej rzeczywistości - to wszystko znaleźć można w tym filmie.

Jeśli szukasz produkcji, która poruszy Twoje emocje, która pozwoli Ci zanurzyć się w świat sportu, dramatycznych zmagań oraz niebanalnych fabuł, Champion cały film jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Sięgnij po to wyjątkowe dzieło i przekonaj się sam, jak wiele może zaoferować.

Oceń film

Ocena: 6.2 Liczba głosów: 3693

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Champion: