Tło strony

Creed II (2018) • Cały Film • Oglądaj Online

7 (449 ocen)
2h 10min

Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky’ego Balboę, który wspiera go we…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Michael B. Jordan jako Adonis Johnson

Michael B. Jordan

Adonis Johnson

Sylvester Stallone jako Rocky Balboa

Sylvester Stallone

Rocky Balboa

Tessa Thompson jako Bianca

Tessa Thompson

Bianca

Wood Harris jako Tony 'Little Duke' Evers

Wood Harris

Tony 'Little Duke' Evers

Russell Hornsby jako Buddy Marcelle

Russell Hornsby

Buddy Marcelle

Phylicia Rashād jako Mary Anne Creed

Phylicia Rashād

Mary Anne Creed

Dolph Lundgren jako Ivan Drago

Dolph Lundgren

Ivan Drago

Florian Munteanu jako Viktor Drago

Florian Munteanu

Viktor Drago

Creed II - emocjonujący dramat z boksem w tle

W filmie Creed II, wyreżyserowanym przez Stevena Caple Jr., widzowie ponownie mają okazję śledzić losy Adonisa Creeda. Tym razem młody bokser staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze. Adonis musi równocześnie radzić sobie z sprawami osobistymi oraz intensywnymi treningami, przygotowując się do walki, która może odmienić jego życie. Ostatecznie Adonis zostaje skonfrontowany z przeciwnikiem, którego losy są powiązane z tragicznymi wydarzeniami z jego przeszłości. Czy Adonis zdoła pokonać własne demony i zdobyć zwycięstwo na ringu?

Adonis Creed, wciąż wspierany przez legendarnego boksera Rocky’ego Balboę, musi przekroczyć własne słabości i przekonać się, jak wiele znaczy dla niego rodzina. Adonis dąży do tego, aby stać się lepszym mistrzem niż kiedykolwiek wcześniej, a jednocześnie udowodnić swoje umiejętności na arenie ringowej. Rocky, który utracił swoje własne szanse na sławę w przeszłości, pragnie pomóc Adonisowi spełnić jego marzenia i zamieszkać na stałe w sercach fanów boksu. Creed II cały film to pełna emocji podróż, z humorem, dramatem i niezapomnianymi scenami.

Twórcy filmu Creed II

Głównym reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., który zdołał przedstawić historię Adonisa Creeda w nowy, fascynujący sposób. Dzięki swemu talentowi Caple Jr. wprowadza widzów w świat boksu, pokazując im zarówno piękno, jak i brutalność tego sportu. Wokół Adonisa tworzy się niezwykle interesujący zespół charakterów, którymi możemy się łatwo zachwycić. Obok niezwykłego wydania samego Adonisa Creeda, reżyser umiejętnie ukazuje postać Rocky’ego Balboi, czyniąc z niego niezapomnianego mentora dla młodego boksera.

Warto również odnotować, że ocena użytkowników tego filmu wynosi 7.0 na 10. Zdaniem wielu widzów, Creed II cały film to udane połączenie akcji, dramatu i bokserskiej rywalizacji. Film ten stanowi doskonałą kontynuację historii Adonisa ze świetnym przekazem emocjonalnym. Podkreśla również znaczenie rodziny i wsparcia w dążeniu do osiągnięcia marzeń.

Dramatyczna walka w ringu - Creed II cały film

Creed II, to nie tylko historia Adonisa Creeda, ale przede wszystkim podróż w głąb ludzkiej duszy. Film pokazuje, jak namiętność, miłość i siła charakteru mogą zmienić nawet najtrudniejsze sytuacje. Wielka walka w ringu przestaje być tylko fizycznym starciem, stając się również symbolem wewnętrznej walki bohaterów z własnymi słabościami i przeciwnościami losu.

Creed II cały film lektor pl online pozwala widzowi na wcielenie się w rolę Adonisa Creeda, który walczy o swoje marzenia i swoje miejsce w historii boksu. Poprzez dynamikę wydarzeń, emocjonalne sceny i wspaniałe dialogi, film ten przyciąga i nie pozwala oderwać się od ekranu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem boksu, czy po prostu interesują Cię naprawdę dobre filmy, Creed II to produkcja, której nie można przegapić.

Oceń film

Ocena: 7 Liczba głosów: 449

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Creed: