Kac Vegas cały film online

Kac Vegas (2009) • Cały Film • Gdzie obejrzeć?

7.7 (7933 ocen)
1h 40min

Czterech przyjaciół spędza wieczór kawalerski w Las Vegas. Następnego dnia okazuje się, że zgubili pana młodego i nic nie pamiętają.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Bradley Cooper jako Phil Wenneck

Bradley Cooper

Phil Wenneck

Ed Helms jako Stu Price

Ed Helms

Stu Price

Zach Galifianakis jako Alan Garner

Zach Galifianakis

Alan Garner

Justin Bartha jako Doug Billings

Justin Bartha

Doug Billings

Heather Graham jako Jade

Heather Graham

Jade

Sasha Barrese jako Tracy Garner

Sasha Barrese

Tracy Garner

Jeffrey Tambor jako Sid Garner

Jeffrey Tambor

Sid Garner

Ken Jeong jako Mr. Chow

Ken Jeong

Mr. Chow

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Kac Vegas: Podróż do niepamięci

Kac Vegas cały film to niezapomniana komedia z 2009 roku, która podbija serca widzów swoim absurdalnym humorem i niesamowitymi perypetiami głównych bohaterów. Fabuła filmu skupia się na czterech przyjaciołach, którzy postanawiają spędzić wieczór przed ślubem jednego z nich w Las Vegas. Jednakże, ich niewinna zabawa szybko przeradza się w szaloną przygodę, gdy po przebudzeniu okazuje się, że zgubili pana młodego i nie mają pojęcia, co się wydarzyło podczas ich szaleńczego wieczoru.

Zagubieni w krainie hazardu

W Kac Vegas całym filmie widzowie zostaną porwani na niekończącą się podróż po zakamarkach Las Vegas, które staje się jednym z głównych bohaterów opowieści. Zafascynowani blaskiem wielkich kasyn i rozrywkowym stylem życia, przyjaciele muszą zmierzyć się z niewiarygodnymi sytuacjami, których konsekwencje wręcz przekraczają granicę wyobraźni. Pełne zwariowanych scen i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, Kac Vegas cały film zapewnia nieustanne emocje i rozbawia do łez.

Próba odkrycia prawdy

Nasi bohaterowie, będący kompletnie o niczym niepamiętający, postanawiają rozwikłać zagadkę zaginionego pana młodego. W trakcie swojej poszukiwawczej misji, napotykają na szereg kolorowych postaci i niecodziennych sytuacji. Osaczani przez oszustów, hazardzistów i ekscentrycznych tubylców, muszą zdobyć się na odwagę i sprytność, aby odnaleźć ślady swojego szalonego wieczoru.

Porażka, która przemienia się w zwycięstwo

Choć wiele przeszkód stoi na ich drodze, przyjaciele udowadniają, że zjednoczona siła i niezłomna determinacja są w stanie zwyciężyć wszelkie trudności. Kac Vegas cały film ukazuje, jak pomimo początkowej porażki, bohaterowie wyrastają na prawdziwych herosów, którzy zdolni są pokonać każdą przeciwność losu. To historia o przyjaźni, odwadze i niesamowitych przygodach, które na zawsze zmienią życie naszych bohaterów.

Komedia, która rozśmiesza do łez

Komedia Kac Vegas cały film dostarcza widzom solidną dawkę rozśmieszającego humoru, który trafia w najskrytsze zakamarki naszego poczucia humoru. Od absurdalnych sytuacji po niezręczne momenty, film doskonale balansuje pomiędzy groteską a inteligentnymi żartami. W połączeniu z niesamowitymi aktorami, takimi jak Bradley Cooper, Ed Helms i Zach Galifianakis, Kac Vegas staje się prawdziwym hitem komediowym, który będziesz chciał oglądać wiele razy.

Podróż pełna niespodzianek

Kac Vegas cały film to wyjątkowy rollercoaster emocji, który mimo upływu lat wciąż zachwyca i bawi kolejne pokolenia widzów. Zaskakujący wątek fabularny, fantastyczne kreacje aktorskie i niezaprzeczalne poczucie humoru sprawiają, że film Todda Phillipsa stanowi perełkę w kinematografii komediowej. Przygotuj się na niezapomnianą podróż pełną niespodzianek, która zostanie na długo w Twojej pamięci. Kac Vegas cały film to klasyk gatunku, który wciąż trzyma się mocno na szczycie listy must-watch.

Oceń film

Ocena: 7.7 Liczba głosów: 7933

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Kac Vegas: