Tło strony

Krzyk 6 (2023) • Cały Film • Oglądaj Online

7.3 (6605 ocen)
2h 3min

Po ostatnich zabójstwach zamaskowanego mordercy czwórka ocalałych zostawia za sobą Woodsboro i rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Sprawy nie toczą się jednak po ich myśli, ponieważ Ghostface powraca i jest żądny ofiar.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Melissa Barrera jako Sam Carpenter

Melissa Barrera

Sam Carpenter

Jenna Ortega jako Tara Carpenter

Jenna Ortega

Tara Carpenter

Jasmin Savoy Brown jako Mindy Meeks-Martin

Jasmin Savoy Brown

Mindy Meeks-Martin

Mason Gooding jako Chad Meeks-Martin

Mason Gooding

Chad Meeks-Martin

Jack Champion jako Ethan Landry

Jack Champion

Ethan Landry

Roger L. Jackson jako 'The Voice' (voice)

Roger L. Jackson

'The Voice' (voice)

Liana Liberato jako Quinn Bailey

Liana Liberato

Quinn Bailey

Dermot Mulroney jako Detective Bailey

Dermot Mulroney

Detective Bailey

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Krzyk 6 - Mroczne kontynuacje i tajemnice

W 2023 roku zjawi się długo wyczekiwany film "Krzyk 6", który po ostatnich brutalnych czynach sprowadza nas do Woodsboro - miasta flagowego dla serii. Tym razem jednak, czwórka głównych bohaterów, ale i morderca zamaskowany jako Ghostface, odkładają drzwi w szafie.

Woodsboro - ponowne wyzwanie

Krzyk 6 cały film przenosi nas w nowy rozdział życia ocalałych po masakrze. Sprawy jednak komplikują się, ponieważ Ghostface powraca z jeszcze większą żądzą krwi. Zadania stają się trudniejsze, a napięcie rośnie wraz z kolejnymi tajemniczymi zabójstwami, które zimno i bezlitośnie wykonuje ten nieuchwytny morderca.

Napędzający dreszcze horror

Przenikający przez ekran strachu i napięcia Krzyk 6 doczekał się nowego rozdziału, na który wszyscy horrorowi fani czekali z utęsknieniem. Film łączy w sobie cechy horroru, tajemnicy i dreszczowca, tworząc perfekcyjne połączenie dla tych, którzy pragną poczuć adrenalinkowy dreszcz emocji.

Produkcja amerykańska - jakość gwarantowana

Jako że "Krzyk 6" jest dziełem produkcji amerykańskiej, możemy być pewni, że jakość filmu będzie na najwyższym poziomie. Twórcy, Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett, zapewniają, że będą trzymać widza w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, dostarczając efektownych scen i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Krzyk 6 - ocena użytkowników

Po premierze filmu "Krzyk 6", ocena użytkowników na popularnych platformach filmowych wynosi solidne 7.3 na 10. To dowód na to, że historia, reżyseria oraz pracujący nad filmem aktorzy, spełniają oczekiwania publiczności, dostarczając trzymających w napięciu chwil i zaskakujących wątków.

Oczekiwanie na Krzyk 6 cały film

Oczekiwanie na premierę "Krzyk 6" staje się bezwzględnie nie do wytrzymania dla wszystkich fanów horrorów. Każdy, kto pragnie poczuć przerażające dreszcze i rozwiązać skomplikowany kryminalny puzzle, nie może przegapić tej najnowszej kontynuacji sagi Krzyk. Bądź gotów na kolejne emocje w mrocznym świecie Ghostfacea!

Oceń film

Ocena: 7.3 Liczba głosów: 6605

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Krzyk: