Love caly film online

Love (2015) • Cały Film • Oglądaj Online

6.5 (1687 ocen)
2h 14min

Paryż. Murphy tkwi w nudnym małżeństwie. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od matki swojej byłej dziewczyny. Kobieta twierdzi, że jej córka zaginęła. Murphy rozpoczyna poszukiwania swojej dawnej miłości. Jednocześnie, jak fala tsunami, powracają wspomnienia. Mężczyzna od nowa przeżywa swój burzliwy związek z ognistą Elektrą

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Karl Glusman jako Murphy

Karl Glusman

Murphy

Aomi Muyock jako Electra

Aomi Muyock

Electra

Klara Kristin jako Omi

Klara Kristin

Omi

Ugo Fox

Gaspar

Juan Saavedra

Julio

Isabelle Nicou jako Nora

Isabelle Nicou

Nora

Déborah Révy jako Paula

Déborah Révy

Paula

Xamira Zuloaga jako Lucile

Xamira Zuloaga

Lucile

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Love - opis i fabuła filmu

"Love" to film z 2015 roku, którego akcja rozgrywa się w Paryżu. Główny bohater, Murphy, jest uwięziony w monotonnym małżeństwie. Pewnego dnia otrzymuje on wiadomość od matki swojej byłej dziewczyny, informującej go o jej zaginięciu. To staje się punktem zwrotnym w życiu Murphyego, który postanawia rozpocząć poszukiwania swojej dawnej miłości.

W trakcie tych poszukiwań, jak tsunami, powracają do niego wspomnienia. Całe życie, jak w wirze, przewija się przed jego oczami. Od nowa przeżywa swoje burzliwe i namiętne chwile z ognistą Elektrą, która wprowadziła w jego świat tyle emocji i namiętności. Ich związek był pełen ekstremalnych doznań i niezmierzonej miłości. Złożony, intensywny i pełen kontrastów. To wszystko powoli ożywa w głowie Murphyego, gdy poszukuje swojej dawniej ukochanej.

Love cały film

Ten niezwykły film to nie tylko historia o miłości, ale również o zagubieniu i przemijaniu czasu. Reżyser, Gaspar Noé, nie boi się dotykać trudnych tematów i analizować relacje międzyludzkie. Jego twórczość jest pełna emocji i kontrowersji, co w przypadku "Love" sprawia, że film ten staje się prawdziwą przełomową produkcją w świecie kina.

W "Love" możemy przeżyć uczucie i tragedię, które wypełniają serce Murphyego. Historia ta dotyka tematów, które są uniwersalne dla wielu ludzi - miłość, strata i tęsknota. Noé tworzy niezwykle intensywne sceny, które doskonale oddają emocje bohaterów. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku czy nie, "Love" potrafi poruszyć nasze wnętrze i zmusić do zastanowienia się nad własnymi doświadczeniami.

Film jest również pełen ekspresji wizualnej. Noé posługuje się sugestywnymi ujęciami, które doskonale oddają intensywność i napięcie w relacjach między bohaterami. Kamera oddziałuje na widza, przyciągając go do świata bohaterów i angażując emocjonalnie. Całość jest również wzbogacona o doskonałą muzykę, która pełni rolę dodatkowego aktora i podkreśla atmosferę filmu.

"Love" to film, który może dzielić widzów. Jedni go uwielbiają za szczerość i otwartość w ukazaniu relacji międzyludzkich, inni odpowiadają negatywnie na ich rażące przeżycia. Niezależnie od tego, jaki jest nasz stosunek do tematu, "Love" jest ważną produkcją, która prowokuje do refleksji i skłania do głębszego zrozumienia relacji, które kształtują nasze życie.

Oceń film

Ocena: 6.5 Liczba głosów: 1687

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy