Tło strony

Na noże (2019) • Cały Film • Oglądaj Online

7.8 (3172 ocen)
2h 11min

Okoliczności związane ze śmiercią pisarza kryminalnego Harlana Thrombeya zdają się być bardzo tajemnicze. Do akcji wkracza słynny detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig), który od początku wie jedno - wszyscy członkowie szalenie dysfunkcyjnej rodziny Thrombeyów są podejrzani. Blanc musi odnaleźć się w sieci kłamstw, aby…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Daniel Craig jako Benoit Blanc

Daniel Craig

Benoit Blanc

Chris Evans jako Ransom Drysdale

Chris Evans

Ransom Drysdale

Ana de Armas jako Marta Cabrera

Ana de Armas

Marta Cabrera

Jamie Lee Curtis jako Linda Drysdale

Jamie Lee Curtis

Linda Drysdale

Michael Shannon jako Walt Thrombey

Michael Shannon

Walt Thrombey

Don Johnson jako Richard Drysdale

Don Johnson

Richard Drysdale

Toni Collette jako Joni Thrombey

Toni Collette

Joni Thrombey

LaKeith Stanfield jako Lieutenant Elliott

LaKeith Stanfield

Lieutenant Elliott

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Na noże cały film - tajemnicza śmierć pisarza

Harlan Thrombey, ceniony pisarz kryminalny, znika nagle, a okoliczności jego śmierci powodują zamieszanie i konsternację. Detektyw Benoit Blanc, znany ze swojego świetnego wyczucia, zostaje wysłany, aby rozwikłać tę zagadkę. Na noże cały film, gdy Blanc odkrywa, że członkowie dysfunkcyjnej rodziny Thrombeyów są wszyscy podejrzani. Teraz detektyw musi rozplątać sieć kłamstw, aby dotrzeć do prawdy.

Szalona mieszanka gatunków filmowych

Na noże cały film łączy w sobie elementy komedii, kryminału i tajemnicy, zapewniając mocną dawkę emocji dla widzów. Rian Johnson, utalentowany reżyser, zdołał stworzyć niezwykle oryginalne dzieło, które wciąga od pierwszych minut. Zarówno miłośnicy czarnego humoru, jak i fanatycy intryg kryminalnych, będą usatysfakcjonowani.

Poruszające tematy i głębia postaci

Pod powierzchnią tajemnicy i kryminalnej intrygi Na noże cały film dotyka również ważnych tematów, takich jak relacje rodzinne, obłuda i sprzeczności między pokoleniami. Wnikliwe portrety poszczególnych bohaterów odkrywają ich motywacje i ukazują ich złożoność. Daniel Craig jako detektyw Benoit Blanc w pełni oddaje charakterystyczną osobowość tej postaci.

Niezwykła atmosfera i mistrzowskie zdjęcia

Jak na film kryminalny przystało, Na noże cały film prezentuje znakomitą atmosferę pełną napięcia i zagadki. Rian Johnson doskonale operuje kamerą, tworząc wyraziste i misternie skonstruowane kadry. Każda scena jest pięknie skomponowana i wprowadza widza w niezwykły świat pełen sekretów.

Intrygujący scenariusz zapewniający nieoczekiwane zwroty akcji

Scenariusz Na noże cały film jest pełen zaskakujących zwrotów akcji, które trzymają widza w napięciu do ostatnich chwil. Rian Johnson doskonale manipuluje emocjami i oczekiwaniami, podsuwając nam kolejne wątki i zagadki do rozwiązania. Nie sposób przewidzieć, jakie tajemnice kryją się za fasadą tej dysfunkcyjnej rodziny.

Wspaniała rola obsady i ich charyzma

Na noże cały film wyróżnia się również dzięki wspaniałej obsadzie, która daje czadu na ekranie. Aktorzy doskonale wcielają się w swoje postacie, tworząc autentyczne i pełne życia kreacje. Rian Johnson wybrał najlepszych, a rezultat jest imponujący. Każdy z bohaterów ma coś do ukrycia, co sprawia, że filmy tego typu są tak kuszące dla widzów.

Oceń film

Ocena: 7.8 Liczba głosów: 3172

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Na noże: