Obecność 3 caly film online

Obecność 3: Na rozkaz diabła (2021) • Cały Film • Oglądaj Online

6.4 (5896 ocen)
1h 52min

Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Patrick Wilson jako Ed Warren

Patrick Wilson

Ed Warren

Vera Farmiga jako Lorraine Warren

Vera Farmiga

Lorraine Warren

Ruairí O'Connor jako Arne Cheyne Johnson

Ruairí O'Connor

Arne Cheyne Johnson

Sarah Catherine Hook jako Debbie Glatzel

Sarah Catherine Hook

Debbie Glatzel

Julian Hilliard jako David Glatzel

Julian Hilliard

David Glatzel

John Noble jako Father Kastner

John Noble

Father Kastner

Eugenie Bondurant jako The Occultist

Eugenie Bondurant

The Occultist

Shannon Kook jako Drew Thomas

Shannon Kook

Drew Thomas

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Obecność 3: Na rozkaz diabła - Potężny Demon w Roku 1981

W roku 1981, małżeństwo Warren, znane z badania niewyjaśnionych zjawisk, zostaje zatrudnione do rozwiązania wyjątkowo makabrycznej sprawy. Mężczyzna, oskarżony o brutalne morderstwo, twierdzi, że za swoje czyny odpowiada potężny demon, który opanował jego ciało. Ta zdumiewająca narracja staje się centralnym punktem filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła". Reżyser Michael Chaves doskonale ukazuje napięcie i grozę, wprowadzając nas w świat paranormalnych zjawisk, w których rzeczywistość i nadprzyrodzone splatają się w niekończącą się walkę dobra i zła.

Walka ze Złem

W tej pełnej napięcia i grozy produkcji, obserwujemy, jak małżeństwo Warren podejmuje walkę z demonem, który zdaje się nie mieć żadnych granic. Przeplatając sceny zniesmaczających zjawisk paranormalnych z momentami budującymi napięcie, "Obecność 3: Na rozkaz diabła" wstrząsa widzem i pozostawia go na krawędzi fotela. Bez wątpienia jest to film, który trzyma nas w napięciu od pierwszych chwil do zaskakującego zakończenia.

Horror i Sensacja w jednym

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to doskonałe połączenie horroru i sensacji. Michael Chaves, reżyser, który zdobył uznanie za wcześniejsze produkcje, umiejętnie buduje atmosferę grozy, prowadząc nas przez labirynt paranormalnych zdarzeń, których strach i niepewność nie dają chwili oddechu. Używając wielu przenikliwych ujęć i wyrafinowanych technik reżyserskich, Chaves dostarcza niezapomniane wrażenia kinowe, które podbiły serca widzów na całym świecie.

Horror z Przesłaniem

Jednak "Obecność 3: Na rozkaz diabła" to nie tylko przerażający film grozy. Historia ta ma głębokie przesłanie, które zmusza nas do zastanowienia się nad naturą dobra i zła oraz granicami naszej wiary. Film ukazuje, jak małżeństwo Warren, dążąc do poznania prawdy, staje w obliczu niebezpieczeństwa. Ich determinacja i wola walki z demonami stanowią inspirację dla widzów, którzy sami muszą stawić czoła swoim własnym obawom i przeciwnościom.

Realistyczne Efekty Specjalne

Efekty specjalne w filmie "Obecność 3: Na rozkaz diabła" są niezwykle realistyczne i godne podziwu. Dzięki nowoczesnej technologii i umiejętnościom ekipy filmowej, demoniczne stworzenia i przerażające zdarzenia wydają się niemal rzeczywiste. Wizualne osiągnięcia filmu są imponujące i dodatkowo zwiększają nasz niepokój, zapewniając niezapomniane wrażenia wizualne.

Niezapomniane doświadczenie z Horrorowym Thrillerem

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to niezapomniane doświadczenie dla miłośników horroru i sensacji. Nie tylko przyciąga w swoje mroczne i niebezpieczne ścieżki narracyjne, ale także zapewnia mocne emocje i nieustanne wrażenie grozy. Dzięki zespołowi utalentowanych twórców i napięciu budowanemu poprzez cały film, "Obecność 3: Na rozkaz diabła" zapewnia niezapomniane chwile na ekranie i pozostawia widza z dreszczem na plecach.

Oceń film

Ocena: 6.4 Liczba głosów: 5896

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Obecność: