Pitbull. Niebezpieczne kobiety caly film online

Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016) • Cały Film • Oglądaj Online

5.6 (3306 ocen)
2h 15min

Dwie młode policjantki dołączają do Pitbulla. Od tej pory muszą zmierzyć się ze światem pełnym przestępstw.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Sebastian Fabijański jako "Cukier"

Sebastian Fabijański

"Cukier"

Joanna Kulig jako "Zuza"

Joanna Kulig

"Zuza"

Piotr Stramowski jako Komisarz Dariusz Wolkowski "Majami"

Piotr Stramowski

Komisarz Dariusz Wolkowski "Majami"

Alicja Bachleda-Curuś jako Małgorzata Bojke "Drabina"

Alicja Bachleda-Curuś

Małgorzata Bojke "Drabina"

Maja Ostaszewska jako Olka

Maja Ostaszewska

Olka

Magdalena Cielecka jako Porucznik Izabela Zych "Somalia"

Magdalena Cielecka

Porucznik Izabela Zych "Somalia"

Andrzej Grabowski jako Starszy aspirant Jacek Goc "Gebels"

Andrzej Grabowski

Starszy aspirant Jacek Goc "Gebels"

Artur Żmijewski jako Szelka

Artur Żmijewski

Szelka

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Pitbull. Niebezpieczne kobiety cały film

Pitbull. Niebezpieczne kobiety to polski film akcji, kryminalny i dramatyczny wyreżyserowany przez Patryka Vegę w 2016 roku. Fabuła skupia się na dwóch młodych policjantkach, które dołączają do niebezpiecznego świata ścigania przestępców u boku Pitbulla. To dynamiczne i emocjonujące widowisko pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, które na pewno porwie każdego widza.

Napięcie i niebezpieczeństwo

Pitbull. Niebezpieczne kobiety cały film dostarcza niezapomnianych wrażeń dzięki widowiskowym scenom akcji i napięciu, które towarzyszy bohaterom przez całą historię. Policjantki muszą stawić czoła nie tylko stricte kryminalnym zagrożeniom, ale także wyzwaniami natury społecznej i emocjonalnej. Każdy krok, jaki podejmują, zdaje się być niezwykle ważny, a od ich decyzji może zależeć ich własne życie i życie innych.

Wypadki i pościgi

Pitbull. Niebezpieczne kobiety cały film to także niezwykle widowiskowe sekwencje wypadków i pościgów. Reżyser zdołał ukazać dynamikę i intensywność akcji w sposób, który wciąga widza i trzyma go w nieustannym napięciu. Każdy zabieg wizualny i dźwiękowy doskonale współgra ze scenariuszem, tworząc wrażenie, że sami uczestniczymy w ekscytujących wydarzeniach na ekranie.

Wielowymiarowe postacie

Jednym z największych atutów Pitbulla. Niebezpieczne kobiety są postacie, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju fabuły. Każda z policjantek, jak i samego Pitbulla, ma swoje tajemnice, marzenia i motywacje. Ich psychologiczne portrety są ukazane w sposób bardzo autentyczny i odczarowują mit idealizowanego obrazu funkcjonariuszy prawa. To czyni film bardziej wyrazistym i angażującym emocjonalnie.

Klimat i atmosfera

Patryk Vega w Pitbull. Niebezpieczne kobiety potrafi stworzyć unikalny klimat, który przenosi widza w mroczny i pełen niebezpieczeństw świat przestępczy. Struktura narracyjna oraz doskonałe zdjęcia wpływają na budowanie odpowiedniej atmosfery, która potęguje emocje i sprawia, że historia staje się jeszcze bardziej przekonująca. Wraz z bohaterami przechodzimy przez różnorodne sytuacje, które pozostają w pamięci na długo po zakończeniu seansu.

Podsumowanie

Pitbull. Niebezpieczne kobiety to film, który z pewnością zasługuje na uwagę widza poszukującego mocnych wrażeń i dynamicznej akcji. Doskonale skonstruowany scenariusz, zaskakujące zwroty akcji oraz wiarygodne postacie sprawiają, że film wciąga od pierwszych chwil. Niezwykła atmosfera, dbałość o szczegóły i angażujący sposób przedstawienia historii nie pozostawiają obojętnym. Pitbull. Niebezpieczne kobiety to film, który trzyma w napięciu i zapada w pamięć na długo po zakończeniu seansu.

Oceń film

Ocena: 5.6 Liczba głosów: 3306

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Pitbull: