Rambo: Pierwsza krew caly film online

Rambo: Pierwsza krew (1982) • Cały Film • Oglądaj Online

7.4 (2647 ocen)
1h 33min

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie podróżuje od miasta do miasta szukając swych kolegów z wojska. Kiedy po prośbie szeryfa Teasleego nie chce opuścić miasteczka, zostaje aresztowany. Wkrótce jednak ucieka i jest gotów prowadzić samotną wojną. Jedyną osobą, która może go powstrzymać to jego dawny dowódca Samuel…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Sylvester Stallone jako John Rambo

Sylvester Stallone

John Rambo

Richard Crenna jako Col. Samuel Trautman

Richard Crenna

Col. Samuel Trautman

Brian Dennehy jako Hope Sheriff Will Teasle

Brian Dennehy

Hope Sheriff Will Teasle

Bill McKinney jako State Police Capt. Dave Kern

Bill McKinney

State Police Capt. Dave Kern

Michael Talbott jako Deputy Balford

Michael Talbott

Deputy Balford

Chris Mulkey jako Deputy Ward

Chris Mulkey

Deputy Ward

John McLiam jako Orval the Dog Man

John McLiam

Orval the Dog Man

Alf Humphreys jako Deputy Lester

Alf Humphreys

Deputy Lester

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Rambo: Pierwsza krew cały film - Niezwykła historia bohatera wojennego

Rambo: Pierwsza krew, wyreżyserowana przez Teda Kotcheffa, to film akcji, przygody, dreszczowca oraz wojenny. Został wyprodukowany w 1982 roku w Stanach Zjednoczonych. Opowiada on niezwykłą historię Johna Rambo, weterana wojny w Wietnamie, który podróżuje od miasta do miasta, szukając swych kolegów z wojska.

Konflikt z szeryfem Teasleem

Akcja rozpoczyna się, gdy Rambo odmawia opuszczenia pewnego miasteczka po prośbie szeryfa Teasleego. Z powodu swojego uporu zostaje aresztowany. Jednakże, niezłomny bohater nie zamierza poddać się łatwo. Szybko ucieka i jest gotów prowadzić samotną wojnę przeciwko swoim prześladowcom.

Dawna lojalność

W trakcie ucieczki, Rambo kontaktuje się z jego dawnym dowódcą, Samuellem. Choć ich relacje były złożone, tylko Samuel może powstrzymać niekontrolowane działania Rambo. Przeszłość i wzajemne zaufanie stanowią kluczową część tego napiętego filmu, który przedstawia siłę dawnych więzi.

Walka o wolność i sprawiedliwość

Główny wątek filmu koncentruje się na heroicznej walce Rambo o swoje prawa oraz prawo innych weteranów. Przeplatają się w nim momenty wojennej akcji, emocji oraz dramatycznej walki o wolność i sprawiedliwość. Rambo staje się symbolem dla wszystkich tych, którzy zostali zapomniani i zaniedbani przez władze.

Napięcie i niezapomniane sekwencje

Podczas oglądania tego filmu, widz czuje napięcie, które rośnie z każdą kolejną sceną. Reżyser doskonale balansuje między chwilami akcji, emocjami bohaterów i rozwinięciem fabuły. Niezapomniane sekwencje, ekscytujące pościgi oraz fantastyczna gra aktorska Sylvester Stallone sprawiają, że film ten pozostaje w pamięci na długo.

Wielokrotnie nagradzany i doceniany

Rambo: Pierwsza krew to film, który zdobył uznanie widzów i krytyków. Dzięki swojemu unikalnemu stylowi i silnemu przekazowi, zyskał sobie lojalną widownię. Ogólnie oceniony przez użytkowników na 7.4 na 10, stał się klasykiem gatunku i znalazł swoje miejsce w historii kina akcji.

Oceń film

Ocena: 7.4 Liczba głosów: 2647

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Rambo: