Różyczka caly film online

Różyczka (2010) • Cały Film • Oglądaj Online

6.8 (2123 ocen)
1h 58min

Akcja filmu została osadzona w burzliwych latach sześćdziesiątych. Kamila (Magdalena Boczarska) to piękna oraz młoda kobieta, która związała się z dwoma mężczyznami. Jednym z nich jest Roman (Robert Więckiewicz). Oprócz tego, że został kochankiem Kamili, to jest również agentem tajnych służb specjalnych. Drugim mężczyzną…

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Andrzej Seweryn jako Adam Warczewski

Andrzej Seweryn

Adam Warczewski

Magdalena Boczarska jako Kamila Sakowicz

Magdalena Boczarska

Kamila Sakowicz

Robert Więckiewicz jako Roman Rozek

Robert Więckiewicz

Roman Rozek

Jacek Braciak jako SB Officer

Jacek Braciak

SB Officer

Grażyna Szapołowska jako Roma Żarska

Grażyna Szapołowska

Roma Żarska

Jan Frycz jako Pułkownik Wasiak

Jan Frycz

Pułkownik Wasiak

Izabela Olszewska jako Wajnerowa

Izabela Olszewska

Wajnerowa

Krzysztof Globisz jako Literat

Krzysztof Globisz

Literat

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Fabuła

Różyczka to film z 2010 roku, którego akcja została osadzona w burzliwych latach sześćdziesiątych. Główną bohaterką jest Kamila, piękna i młoda kobieta (w tej roli znakomicie poradziła sobie Magdalena Boczarska), która wplątuje się w romans z dwoma mężczyznami. Jednym z nich jest Roman, granym przez Roberta Więckiewicza, który nie tylko stał się kochankiem Kamili, ale także jest tajnym agentem służb specjalnych. To z pewnością dodaje filmowi elementów tajemnicy i niebezpieczeństwa.

Akcja Różyczki toczy się w Polsce, w jednym z najbardziej burzliwych okresów w historii. Lata sześćdziesiąte były pełne napięcia politycznego i społecznego, a film uchwycił tę atmosferę doskonale. Widzowie przenoszą się w czasie i mogą poczuć, jak wyglądało życie w tamtych dniach. Jednak nie tylko bogata warstwa historyczna jest warta uwagi, film jest również pełen emocji i miłosnych dramatów. Różyczka nie będzie nudna, nawet dla tych, którzy niekoniecznie interesują się historią Polski.

Wyjątkowe połączenie gatunków i znakomity reżyser

Różyczka możemy zaliczyć do gatunku historycznego, dramatu i romansu. To unikalne połączenie sprawia, że film przyciąga różnorodną widownię. Miłośnicy romansów zakochają się w namiętności Kamili i jej trudnym wyborze między dwoma mężczyznami. Natomiast ci, którzy fascynują się historycznymi wydarzeniami, będą mogli zanurzyć się w klimat tamtych czasów.

Reżyserem tego filmu jest Jan Kidawa-Błoński. Jego talent i doświadczenie w reżyserii widoczne są w każdej scenie. Kidawa-Błoński potrafił świetnie ukazać napięcie i emocje między głównymi bohaterami oraz odtworzyć atmosferę lat sześćdziesiątych. Jego umiejętność tworzenia wyjątkowych wizji i umiejętne prowadzenie aktorów sprawia, że Różyczka to film, który warto obejrzeć.

Opowieść o trudnych wyborach i miłosnych dramatach

Różyczka opowiada historię kobiet, która musiała dokonać trudnych wyborów między miłością a obowiązkami. Kamila musi wybrać pomiędzy Romanem, swoim kochankiem, a drugim mężczyzną, którym jest jej narzeczony. Ta sytuacja jest emocjonalnie rozdarta i niezwykle trudna dla głównej bohaterki, a widzowie mogą wczuć się w jej położenie.

Różyczka to nie tylko historia miłosna, ale także dramatyczna opowieść o ludzkich słabościach i konsekwencjach swoich decyzji. Film pokazuje, jak trudno jest podjąć życiowe decyzje, szczególnie gdy wiążą się one z bólem i stratą. Kamila staje przed wieloma wyzwaniami i musi zmierzyć się z konsekwencjami swojego postępowania.

Ocena użytkowników oraz możliwość oglądania online

Różyczka zdobyła ocenę 6.8 na 10 według użytkowników. To wynik świadczący o tym, że film spotkał się z pozytywnymi opiniami. Widzowie docenili zarówno świetne aktorstwo, emocjonalną fabułę, jak i znakomite wykonanie. Różyczka przypadnie do gustu zarówno miłośnikom historii, romantycznych melodramatów, jak i wielbicielom polskiego kina.

Jeśli chcesz obejrzeć Różyczkę, możesz skorzystać z możliwości oglądania online z lektorem polskim. Dzięki temu możesz cieszyć się filmem bez wychodzenia z domu. Różyczka cały film lektor pl online to wygodna i dostępna opcja dla wszystkich miłośników polskiego kina i emocjonujących historii. Zapraszamy do zapoznania się z tą piękną i wzruszającą produkcją.

Oceń film

Ocena: 6.8 Liczba głosów: 2123

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Różyczka: