Tło strony

Szybcy i wściekli 10 (2023) • Cały Film • Oglądaj Online

5.9 (43109 ocen)
2h 21min

Dom Toretto i jego rodzina po raz kolejny muszą zmierzyć się z nowym wrogiem. Tym razem jest on groźniejszy, niż ci, z którymi dotychczas mieli do czynienia.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Vin Diesel jako Dominic Toretto

Vin Diesel

Dominic Toretto

Michelle Rodriguez jako Letty Ortiz

Michelle Rodriguez

Letty Ortiz

Tyrese Gibson jako Roman Pearce

Tyrese Gibson

Roman Pearce

Ludacris jako Tej Parker

Ludacris

Tej Parker

John Cena jako Jakob Toretto

John Cena

Jakob Toretto

Nathalie Emmanuel jako Ramsey

Nathalie Emmanuel

Ramsey

Jordana Brewster jako Mia Toretto

Jordana Brewster

Mia Toretto

Sung Kang jako Han Lue

Sung Kang

Han Lue

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Szybcy i wściekli 10 cały film – Braterstwo, zdrada i adrenalina

Szybcy i wściekli 10 to moment, na który wszyscy fani serii czekali z niecierpliwością. Dom Toretto i jego niezłomna rodzina powracają, gotowi zmierzyć się z jeszcze bardziej niebezpiecznym wrogiem. Tym razem ich siła i determinacja zostaną wystawione na najtrudniejszą próbę. To żaden zwykły dreszczowiec – to czysta, surowa akcja, która wgniata nas w fotel i nie pozwala na sekundę oddechu.

Nowy wymiar emocji i spektakularne wyścigi

W Szybkich i wściekłych 10 czeka nas prawdziwe oblężenie zmysłów. Charyzmatyczny Dom Toretto i jego drużyna znów pokażą, dlaczego są niezrównani w świecie aut i ulicznego szaleństwa. Podczas ekstremalnych wyścigów i niesamowitych pościgów na granicy prawa, widzowie są wrzucani w wir akcji, który czyni ten film wyjątkowym przeżyciem.

Mroczny wąż zagraża rodzinie Toretto

Tym razem Dom Toretto i jego bliscy muszą zmierzyć się z przeciwnikiem, na którego nie przygotowali się dotychczas. Mroczny wąż jest groźniejszy niż ktokolwiek, z kim przyszło im się mierzyć wcześniej. To nie tylko brutalna siła i bezwzględność, ale także inteligencja, która stawia całą rodzinę Toretto w niebezpiecznym położeniu. Czy ocalałe pokłady lojalności wystarczą, by ochronić ich przed tą nową, nieuchwytną siłą?

Odbudowanie więzi i przyjaźni

W najnowszej części serii pojawia się także temat odbudowy związków i więzi rodzinnych. Toretto i jego załoga będą musieli stawić czoło nie tylko niebezpieczeństwu zewnętrznemu, ale także sobie nawzajem. Zdrada i tajemnice z przeszłości wzmocnią napięcie między bohaterami, jednak tylko dzięki solidarności i zaufaniu będą mogli stanąć na wysokości zadania.

Szybki montaż i dynamiczna akcja

Oparta na oszałamiających zwiastunach, produkcja Szybcy i wściekli 10 zachwyca nie tylko swoją historią, ale także niezwykle dynamicznym montażem. Każda scena jest pełna nieprawdopodobnych kaskaderskich popisów i epickich wybuchów. Strzał za strzałem, pościg za pościgiem – film wprawia nas w ekscytację, nie pozwalając zwolnić tempa ani na chwilę.

Zafascynuj się kolejnym rozdziałem sagi

Szybcy i wściekli 10 to kolejny, niezwykle wyczekiwany rozdział w historii Dom Toretto i jego rodziny. Film trafi prosto do serc fanów akcji, kryminału i dreszczowców. Niezależnie od rozmiaru ekranu, oczekuj pełnej dawki emocji, spektakularnych wyścigów i niezawodnej adrenaliny. Przygotuj się na wstrząsy, które przeniosą cię do świata Szybkich i wściekłych we własnej skórze.

Oceń film

Ocena: 5.9 Liczba głosów: 43109

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Szybcy i wściekli: