U Pana Boga za miedzą caly film online

U Pana Boga za miedzą (2009) • Cały Film • Oglądaj Online

5.9 (6916 ocen)
1h 51min

Do Królowego Mostu przyjeżdża Marina, która ma nauczyć miejscowych policjantów obsługi komputera. Jednocześnie zbliżają się wybory burmistrza.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Krzysztof Dzierma jako priest Antoni

Krzysztof Dzierma

priest Antoni

Andrzej Zaborski jako Policjant Henryk

Andrzej Zaborski

Policjant Henryk

Agnieszka Kotlarska jako Marina Chmiel

Agnieszka Kotlarska

Marina Chmiel

Grzegorz Heromiński jako Staś Niemotko "Amerykan"

Grzegorz Heromiński

Staś Niemotko "Amerykan"

Wojciech Solarz jako Marian Cielęcki

Wojciech Solarz

Marian Cielęcki

Emilian Kamiński jako Jerzy Bocian

Emilian Kamiński

Jerzy Bocian

Jan Wieczorkowski jako Witek Naliwajko

Jan Wieczorkowski

Witek Naliwajko

Mieczysław Fiodorow

Mieczysław

Gatunek

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

U Pana Boga za miedzą cały film

„U Pana Boga za miedzą” to polska komedia z 2009 roku, wyreżyserowana przez Jacka Bromskiego. Film osadzony jest w malowniczej scenerii Królowego Mostu i skupia się na historii Mariny, która przybywa do tego miasteczka w celu nauczenia miejscowych policjantów obsługi komputera. Jednak równocześnie nadchodzą najważniejsze wybory burmistrza, które rozpoczynają burzę niespodziewanych wydarzeń, prowadząc do nieprzewidywalnych konsekwencji.

Baśniowa atmosfera w Królewym Moście

Kiedy zaczyna się „U Pana Boga za miedzą”, od razu wpadamy w magiczną atmosferę małego, urokliwego miasteczka. Król Most jest jak baśniowy świat z długimi alejami platanów, rozpostartymi na tle spokojnego Bugu, uprzyjemniającymi przechadzki. Ten malowniczy klimat wpływa na całą historię w filmie, tworząc unikalny przekaz. U Pana Boga za miedzą cały film jest pełen oczywistych odniesień do lokalnej folklorystyki i tradycji, przez co wprowadza nas w magiczny, niezwykły świat Królewego Mostu.

Burzliwe wybory burmistrza

Głównym wątkiem filmu są zbliżające się wybory burmistrza w Królowym Moście, które nieoczekiwanie zaczynają burzyć spokój miasteczka. Polityczna atmosfera miesza się z codziennymi sytuacjami i powoduje zamieszanie w życiu mieszkańców. Partie walczą o elektorat, wykorzystując wszelkie możliwe środki, często prowadząc do komicznych sytuacji. U Pana Boga za miedzą cały film jest kolażem absurdalnych wydarzeń i humorystycznych perypetii, które wynikają z gorącej rywalizacji politycznej.

Marina – nie tylko nauczycielka obsługi komputera

Główną bohaterką filmu jest Marina, którą w Królewym Moście zatrudniają do nauczenia miejscowych policjantów obsługi komputera. Jednak od samego początku okaże się, że Marina ma więcej do zaoferowania niż tylko nauka informatyki. Jej obecność wpływa na całe miasteczko, zarówno pod względem technologicznym, jak i emocjonalnym. U Pan Boga za miedzą cały film toczy się wokół Mariny, która staje się symbolem zmian i rozwoju, przynosząc ze sobą nowe wartości i podejście do życia.

Zaskakujące zwroty akcji

Jako komedia, „U Pana Boga za miedzą” nie zawodzi jeśli chodzi o humor i zaskakujące zwroty akcji. W filmie nie brakuje nieprzewidywalnych momentów i nagłych zmian sytuacji, które trzymają widza w napięciu. Od nietypowego spotkania Mariny z miejscowym księdzem, przez surrealistyczną debatę wyborczą, aż po szalony finał, każda scena w filmie przyczynia się do budowania komediowego napięcia i trzyma nas w nieustannym zdumieniu.

Polska komedia pełna uroku

„U Pana Boga za miedzą” to pełna uroku polska komedia, która przyciąga nie tylko swoim humorem, ale również unikatowym klimatem i historią. Reżyser Jacek Bromski doskonale oddaje charakter Królewego Mostu i jego mieszkańców, wprowadzając nas w magiczną atmosferę tego miejsca. U Pan Boga za miedzą cały film to kolaż śmiesznych i zaskakujących sytuacji, które w połączeniu z wyjątkowymi postaciami, tworzą niepowtarzalną opowieść o zmianie, polityce i codziennym życiu w małym miasteczku.

Oceń film

Ocena: 5.9 Liczba głosów: 6916

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej U Pana Boga za piecem: