Underdog caly film online

Underdog (2019) • Cały Film • Oglądaj Online

5.7 (5524 ocen)
1h 56min

Borys Kosa Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Mariusz Drężek jako Puszkin

Mariusz Drężek

Puszkin

Eryk Lubos jako Borys "Kosa" Kosiński

Eryk Lubos

Borys "Kosa" Kosiński

Mamed Khalidov jako Deni Takaev

Mamed Khalidov

Deni Takaev

Emma Giegżno jako Sonia

Emma Giegżno

Sonia

Aleksandra Popławska jako Nina

Aleksandra Popławska

Nina

Janusz Chabior jako Trener "Kosy"

Janusz Chabior

Trener "Kosy"

Tomasz Włosok jako Tomek

Tomasz Włosok

Tomek

Jarosław Boberek jako Dziedzic

Jarosław Boberek

Dziedzic

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Porywający świat MMA w filmie Underdog

Underdog cały film przenosi nas w pulsujący świat mieszanych sztuk walki, gdzie głównym bohaterem jest Borys Kosa Kosiński - utalentowany zawodnik MMA, który osiągnął szczyt swojej formy. Jednak w decydującej walce z rywalem Deni Takaevem, dokonuje nieszczęśliwego błędu, który z miejsca przekreśla jego obiecującą karierę. To historia o trudnych wyborach, walki z własnymi słabościami oraz nieustającym pragnieniu odnalezienia swojego miejsca w sportowym świecie.

Emocje w filmie Underdog poruszają najgłębsze zakamarki duszy

Jednym z najmocniejszych punktów filmu Underdog jest niezwykła głębia emocjonalna, jaką odczuwają zarówno bohaterowie, jak i widzowie. Przez całą historię towarzyszymy Borysowi Kosińskiemu w jego wewnętrznej podróży, gdy stawia czoła porażkom, cierpieniu i nieprzychylnym okolicznościom. To historia o odwadze, wytrwałości i determinacji, która inspiruje nas do podążania za marzeniami bez względu na przeciwności losu.

Underdog – film, który wciąga od pierwszej do ostatniej sceny

Zapierające dech w piersiach sceny walk, dynamiczna akcja i wciągająca fabuła sprawiają, że Underdog cały film trzyma nas w napięciu przez cały czas trwania. Reżyser Maciej Kawulski doskonale buduje atmosferę, oddając w pełni intensywność i pasję mistrzostw MMA. Nie sposób oderwać się od ekranu, gdy śledzimy losy Borysa i jego nieustanną walkę o szacunek, uznanie i przede wszystkim o wygranie najważniejszego pojedynku.

Jedyny w swoim rodzaju film akcji z elementami dramatu

Underdog to nie tylko wciągający film akcji i sportowy. To także obraz, który w pełni eksploruje temat dramatycznych przeżyć bohaterów. Każda scena przepełniona jest emocjami, z którymi łatwo się utożsamić. Borys Kosiński to postać, która nieustannie zmaga się z własnymi demonami, próbując udowodnić samemu sobie, że jest wart sukcesu. Wciągająca mieszanka akcji i dramatu sprawia, że Underdog poddaje nas równocześnie emocjonalnej burzy i adrenalino-podniecającej akcji.

Polski film Underdog - niezwykła historia sukcesu w ringu

Z pewnością jednym z najsilniejszych atutów Underdoga jest to, że jest polskim filmem. Podkreśla to zarówno unikalny klimat, jak i oryginalność fabuły. Zainspirowany prawdziwymi historiami sukcesu sportowców z Polski, ten film prezentuje nam, jak trudno jest osiągnąć własne cele i jak ważne jest dążenie do nich niezależnie od przeciwności. Underdog to nie tylko film o walce w ringu, ale także o pokonywaniu własnych ograniczeń i staniu się lepszym człowiekiem.

Underdog – film, który zasługuje na wysoką ocenę użytkowników

Underdog to produkcja, która nie pozostaje obojętna dla widzów. Otrzymując ocenę 5.7 na 10 na portalach społecznościowych, pokazuje, że ma wiele do zaoferowania. Niezwykłe połączenie akcji, dramatu i sportowego ducha sprawia, że jest to film, który sprawdzi się zarówno jako rozrywka, jak i inspirująca opowieść o sile ludzkiego ducha i nieustającym dążeniu do sukcesu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportu czy nie, Underdog dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń kinowych.

Oceń film

Ocena: 5.7 Liczba głosów: 5524

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy