Tło strony

Wieczny student 3 (2009) • Cały Film • Oglądaj Online

5.3 (2576 ocen)
1h 40min

Van Wilder rozpoczyna pierwszy rok studiów na Coolidge College. Okazuje się, że uczelnia nie jest już kolebką imprez, tylko szkołą wojskową. Van postanawia przywrócić uczelni dawną świetność.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Jonathan Bennett jako Van Wilder

Jonathan Bennett

Van Wilder

Linden Ashby jako Vance Sr.

Linden Ashby

Vance Sr.

Kristin Cavallari jako Kaitlin

Kristin Cavallari

Kaitlin

Nestor Aaron Absera jako Farley

Nestor Aaron Absera

Farley

Kurt Fuller jako Dean Charles Reardon

Kurt Fuller

Dean Charles Reardon

Steve Talley jako Dick Arnold

Steve Talley

Dick Arnold

Jerry Shea jako Yu Dum Fok

Jerry Shea

Yu Dum Fok

Meredith Giangrande jako Eve

Meredith Giangrande

Eve

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Wieczny student 3 - Kultowa komedia z 2009 roku, która nie zawodzi!

Wieczny student 3 to film pełen humoru i śmiechu, który niezmiennie rozśmiesza widzów. Van Wilder, główny bohater, rozpoczyna swój pierwszy rok studiów na Coolidge College w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się jednak, że uczelnia podlega całkowitej przemianie i zamienia się w surową szkołę wojskową. Nie rezygnując, Van postanawia przywrócić uczelni dawną świetność.

Wieczny student 3 cały film - Studencka gorączka, która wciąga!

Akcja filmu Wieczny student 3 rozwija się dynamicznie, ukazując codzienne perypetie głównego bohatera. Van Wilder, pełen entuzjazmu i energii, stawia czoła nowym wyzwaniom. Jego nieustraszone podejście do trudności przynosi wiele zabawnych sytuacji, które rozśmieszają do łez. Wplątując w akcję wiele znakomitych dialogów, film od początku do końca trzyma widza w napięciu.

Wieczny student 3 - Szalone przygody na Coolidge College!

Wieczny student 3 cały film ukazuje nie tylko humorystyczne momenty, ale również ciekawe wątki fabularne. Van Wilder, starając się przywrócić uczelni dawne oblicze, spotyka różnorodne postacie, które wpływają na rozwój akcji. Od komicznych sytuacji po nieoczekiwane zwroty akcji, film utrzymuje widza w nieustannym zdziwieniu, pełnym emocji i śmiechu.

Wieczny student 3 - Kultowy film, który trzyma w napięciu do samego końca!

Wieczny student 3 to produkcja, która wciąga od pierwszych minut. Wątek główny przeplata się z wątkami pobocznymi, tworząc spójną i pełną zaskakujących zwrotów historię. Wplatanie nostalgicznych odniesień do poprzednich części filmu dodaje jeszcze więcej uroku tej komedii. Wieczny student 3 cały film zapewnia niezapomniane chwile pełne emocji i przaśnego humoru.

Wieczny student 3 - Zabawna komedia, która na długo zostaje w pamięci!

Gatunek filmu Wieczny student 3 - komedia - doskonale wpisuje się w oczekiwania widzów. Z humorem i dystansem ukazuje realia studenckiego życia, jednocześnie nie bojąc się odważnych i kontrowersyjnych żartów. Wyraźne przesłanie filmu dotyczy przyjaźni, odwagi i odwiedzenia własnych granic. Wieczny student 3 cały film to doskonała rozrywka dla wszystkich, którzy uwielbiają brać życie lekko i nieustannie się śmiać.

Wieczny student 3 cały film - Rozrywka na najwyższym poziomie!

Wieczny student 3 to amerykańska komedia, która zdobyła uznanie widzów na całym świecie. Reżyser Harvey Glazer stworzył produkcję pełną zwariowanego humoru i radosnych momentów. Pomimo oceny użytkowników na 5.3 na 10, film Wieczny student 3 daje wiele powodów do śmiechu i pozytywnych emocji. Niezależnie od gustu czy wieku, ten film zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie!

Oceń film

Ocena: 5.3 Liczba głosów: 2576

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Wieczny student: