Tło strony

365 dni: Ten dzień (2022) • Cały Film • Oglądaj Online

5.8 (11033 ocen)
1h 51min

Laura i Massimo znów są razem i jeszcze bardziej między nimi iskrzy. Jednak nowy początek nie będzie dla nich prosty z powodu powiązań rodzinnych Massimo i tajemniczego mężczyzny, który wkracza w życie Laury, by za wszelką cenę zdobyć jej serce i zaufanie.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Anna-Maria Sieklucka jako Laura Torricelli

Anna-Maria Sieklucka

Laura Torricelli

Michele Morrone jako Massimo Torricelli / Adriano Torricelli

Michele Morrone

Massimo Torricelli / Adriano Torricelli

Simone Susinna jako Marcelo "Nacho" Matos

Simone Susinna

Marcelo "Nacho" Matos

Magdalena Lamparska jako Olga

Magdalena Lamparska

Olga

Otar Saralidze jako Domenico

Otar Saralidze

Domenico

Natasza Urbańska jako Anna

Natasza Urbańska

Anna

Ramón Langa jako Don Fernando Matos

Ramón Langa

Don Fernando Matos

Ewa Kasprzyk jako Klara

Ewa Kasprzyk

Klara

Kraj produkcji

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

365 dni: Ten dzień cały film

W filmie "365 dni: Ten dzień" z 2022 roku, Laura i Massimo znów staną się głównymi bohaterami pełnej namiętności historii miłosnej. Wybuchające iskry i burzliwe emocje między bohaterami wprowadzają nas w świat skomplikowanych relacji. Jednak ich nowy początek nie będzie łatwy, ponieważ ich drogę utrudniają powiązania rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który nagle pojawia się w życiu Laury.

Nieustające napięcie między bohaterami

365 dni: Ten dzień cały film jest doskonałym przykładem romansu, który nieustannie wciąga widza w wir emocji. Długie sceny pełne napięcia, iskrzący się wzrokami Massimo i Laury oraz ich gorące uczucia doskonale oddają atmosferę przepięknej, lecz skomplikowanej relacji. To właśnie dzięki takiemu one-of-a-kind widowisku filmowi przypisuje się pewną ewentualność.

Tajemniczy mężczyzna i walka o serce Laury

W "365 dni: Ten dzień cały film" Laura spotyka tajemniczego mężczyznę, który burzy jej dotychczasowe życie. Przełamując granice, próbuje zdobyć serce i zaufanie Laury za wszelką cenę. Ta trójka bohaterów wprowadza jeszcze większe napięcie i dramatyczne momenty do historii, czyż to jest łatwe i przewidywalne?

Gorący romans i emocje na wysokich obrotach

365 dni: Ten dzień cały film dostarcza widzom gorące chwile, które nie pozwalają oderwać się od ekranu. Romantyczne sceny między Laurą i Massimo, pełne namiętności i pożądania, są intensywnie wzruszające. Reżyserzy Barbara Białowąs i Tomasz Mandes umiejętnie oddają ich relację, budując napięcie w każdej kolejnej scenie.

Włoskie przedsiębiorstwo, polski wydźwięk

Polsko-włoska produkcja, "365 dni: Ten dzień" ma udane połączenie włoskiego stylu i polskiego wydźwięku. Odrębne kultury i charaktery bohaterów perfekcyjnie kontrastują ze sobą, tworząc niezapomnianą atmosferę. Ta unikalna kombinacja budzi ciekawość widza i sprawia, że film wyróżnia się na tle innych produkcji tego gatunku.

Ocena użytkowników: 5.8 na 10

Według oceny użytkowników, film "365 dni: Ten dzień" otrzymuje wynik 5.8 na 10. Choć liczba ta może być subiektywna, niezmienne jest zainteresowanie i pasja, jaką wzbudza ta produkcja. Miłość, namiętność, dramat i napięcie to elementy, które sprawiają, że ten film wciąż przyciąga uwagę widzów na całym świecie.

Oceń film

Ocena: 5.8 Liczba głosów: 11033

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej 365 dni: