Gwiezdne wojny 1 cały film online

Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo (1999) • Cały Film • Gdzie obejrzeć?

6.5 (17448 ocen)
2h 16min

Dwaj rycerze Jedi wyruszają z misją ocalenia planety Naboo przed inwazją wojsk Federacji Handlowej. Trafiają na pustynny glob, gdzie pomoże im mały Anakin Skywalker.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Liam Neeson jako Qui-Gon Jinn

Liam Neeson

Qui-Gon Jinn

Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor

Obi-Wan Kenobi

Natalie Portman jako Padmé Amidala

Natalie Portman

Padmé Amidala

Jake Lloyd jako Anakin Skywalker

Jake Lloyd

Anakin Skywalker

Ian McDiarmid jako Senator Palpatine

Ian McDiarmid

Senator Palpatine

Pernilla August jako Shmi Skywalker

Pernilla August

Shmi Skywalker

Oliver Ford Davies jako Governor Sio Bibble

Oliver Ford Davies

Governor Sio Bibble

Hugh Quarshie jako Captain Panaka

Hugh Quarshie

Captain Panaka

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo cały film - Podróż na planetę Naboo

Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo to niesamowita podróż przez galaktykę, która rozpoczyna się od misji dwóch rycerzy Jedi mających za zadanie ocalenie planety Naboo przed inwazją wojsk Federacji Handlowej. W tym sensacyjnym filmie, akcja przenosi nas na pustynny glob, gdzie głównym bohaterom - Qui-Gon Jinnowi i Obi-Wanowi Kenobiem - pomaga zdolny i młody Anakin Skywalker.

Niezapomniane przygody na Nabo

W Gwiezdnych wojnach: część I – Mroczne widmo czeka nas prawdziwa dawka przygód i emocji. Qui-Gon Jinn i Obi-Wan Kenobi, w trakcie swojej misji na Naboo, stawiają czoła licznych niebezpieczeństwom. Ich spotkanie z Anakinem Skywalkerem okazuje się kluczowe dla przyszłości całej galaktyki. Czy potrafią pokonać Federację Handlową i uratować planetę?

Magiczny świat pełen fantazji

Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo to film, który przenosi nas w magiczny świat pełen fantazji. Akcja osadzona jest w odległej galaktyce, gdzie możemy podziwiać niezwykłe stworzenia, futurystyczne technologie i nieodkryte jeszcze planety. Unikalne efekty specjalne, które pojawiły się w tym filmie, wciągają nas w niesamowite przygody Jedi i ich walkę ze złem.

Moc i światło mieczy Jedi

Starcie mieczy Jedi pełne napięcia i akcji to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów filmu Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo. Widzowie będą mogli podziwiać choreografię światła, pełne zręczności i precyzji pojedynki między drużyną Qui-Gona Jinna, Obi-Wana Kenobiego a zagrażającymi im Sithami. Bez wątpienia, te widowiskowe walki wciągną wszystkich fanów sagi Star Wars.

Niezwykłe relacje między bohaterami

Relacje między bohaterami w filmie Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo pełne są emocji i wzajemnego zaufania. Silne więzi, jakie powstają między Qui-Gonem Jinnem, Obi-Wanem Kenobim a Anakinem Skywalkerem, są kluczowe dla dalszego rozwoju historii sagi Star Wars. Widzowie będą śledzić niezwykłe losy tych postaci i ich wpływ na przyszłość całej galaktyki.

Chwila refleksji nad przyszłością

Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo to film, który pozwala nam na chwilę zastanowienia się nad przyszłością. Wizje przedstawione w tej produkcji pobudzają naszą wyobraźnię i skłaniają do refleksji nad tym, co nas czeka. Czy świat podąża ku Mrocznemu widmu czy potrafi się opowiedzieć po stronie Świetlistej Strony Mocy? To pytania, na które poznamy odpowiedzi podczas seansu.

Oceń film

Ocena: 6.5 Liczba głosów: 17448

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Gwiezdne wojny: