Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów caly film online

Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów (2002) • Cały Film • Oglądaj Online

6.5 (4280 ocen)
2h 22min

Demokratyczne rządy Republiki są zagrożone przez podstępnego hrabiego Dooku. Tymczasem Anakin Skywalker łamie reguły zakonu Jedi i zakochuje się.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Hayden Christensen jako Anakin Skywalker

Hayden Christensen

Anakin Skywalker

Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor

Obi-Wan Kenobi

Natalie Portman jako Padmé Amidala

Natalie Portman

Padmé Amidala

Christopher Lee jako Count Dooku

Christopher Lee

Count Dooku

Samuel L. Jackson jako Mace Windu

Samuel L. Jackson

Mace Windu

Frank Oz jako Yoda (voice)

Frank Oz

Yoda (voice)

Ian McDiarmid jako Chancellor Palpatine

Ian McDiarmid

Chancellor Palpatine

Pernilla August jako Shmi Skywalker

Pernilla August

Shmi Skywalker

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Niezwykła walka o przyszłość Republiki

Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów cały film rozpoczyna się w czasach, gdy demokrację w Republice zagraża podstępny hrabia Dooku. Hrabia Dooku, były mistrz Jedi, przejmuje dowodzenie nad separatystycznym ruchem, który zamierza rozbić Republikę na kawałki. W odpowiedzi na tę groźbę Jedi wysyłają swojego młodego rycerza Anakina Skywalkera, który ma uczestniczyć w bitwie i chronić senatora. Jednak Anakin, łamiąc reguły zakonu Jedi, zakochuje się w senatorze i musi zmierzyć się z internalnym konfliktem między lojalnością wobec Jedi a miłością do ukochanej osoby.

Niesamowity mix gatunków w jednym filmie

Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów cały film zachwyca nie tylko ekscytującymi scenami akcji, ale również bogactwem gatunków filmowych, które zostały wplecione w fabułę. Oparta na akcji historia z elementami fantasy, przygody i romansu przyciąga uwagę różnorodną paletą emocji i wrażeń, tworząc pełnoprawne widowisko dla widzów. Bez względu na indywidualne preferencje, każdy znajdzie coś dla siebie w tym filmie, który doskonale łączy wiele gatunków w jedno niesamowite doświadczenie.

Spektakularne efekty specjalne i porywająca fabuła

Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów cały film nadaje nowe znaczenie słowu "spektakularny". Film, będący pionierem w wykorzystaniu efektów specjalnych, zapiera dech w piersiach nie tylko za sprawą niezwykłych scen walk i pojazdów kosmicznych, ale przede wszystkim dzięki porywającej fabule. George Lucas, geniusz reżyserii, umiejętnie połączył wrażliwość emocjonalną bohaterów z dynamicznymi sekwencjami akcji, tworząc niezapomniane dzieło kinematografii, które wciąga od pierwszych minut i trzyma w napięciu aż do zaskakującego finału.

Sprawiedliwość versus pokusa na ciemnej stronie Mocy

W Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów cały film widzowie mają okazję zobaczyć głównego bohatera, Jedi Anakina Skywalkera, w trudnym położeniu. Walka między sprawiedliwością a pokusą ciemnej strony Mocy stanowi główny motyw przewodni fabuły. Anakin, młody, pełen zapału rycerz Jedi, jest na rozdrożu swojego życia, zmagając się z konfliktem między swoimi lojalnościami - wobec Zakonu Jedi a uczuciami, które łączą go z ukochaną osobą. To niezwykle emocjonalne i poruszające spojrzenie na siłę wewnętrznych dylematów i podjętych decyzji.

Bezprecedensowy udźwiękowienie i muzyka

Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów cały film wyznacza nowe standardy nie tylko wizualne, ale także dźwiękowe. Niezwykłe efekty dźwiękowe i muzyka skomponowana przez Johna Williamsa wprowadzają nas w niesamowity, sci-fi świat Gwiezdnych wojen. Każde uderzenie miecza świetlnego, odgłos statków kosmicznych czy świsty laserów wpojone są w pamięć widza na długo. Dźwięki te idealnie współgrają z dynamiczną akcją na ekranie i w sposób niezwykle efektowny wzmacniają atmosferę i napędzają emocje, sprawiając, że oglądanie filmu staje się prawdziwą przygodą.

Ocena użytkowników - potwierdzenie wyjątkowości

Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów cały film spotkał się z różnorodnymi opiniami krytyków, jednak ocena użytkowników mówi sama za siebie. Średnia ocena 6.5 na 10 świadczy o tym, że film doczekał się licznych fanów, którzy docenili jego wartość artystyczną, wizualną i fabularną. Oglądając ten film czuje się, że jest się częścią czegoś większego, co przenosi nas w odległe galaktyki i pozwala nam oderwać się od rzeczywistości, zanurzając w pełni w magiczny świat Gwiezdnych wojen.

Oceń film

Ocena: 6.5 Liczba głosów: 4280

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Gwiezdne wojny: